Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)
5,039,104
Reddit
​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)
Music by: Alban Ramosaj \u0026 Bruno
Lyrics by: Fifi \u0026 Alban Ramosaj
Produced by: Bruno

Komente
 • AlbanRamosaj
  AlbanRamosaj

  To the foreigners in the audience, I've translated the lyrics for y'all, all you need to do is click the "CC" button on the video screen! Thank you to every single one of you for showing love to this very personal story of mine, lots of love for you! Ps: don't forget to leave a like and subscribe in case you enjoyed this and want more content like this! #TheseKnivesOfMine #ThikatEMia 🔪 💔 Faleminderit!

  • Ester Abazaj
   Ester Abazaj

   Y Y6yyuui

  • sweet December
   sweet December

   Shumë kënge e bukur ,urime dhe përshendetje nga Carrabregu ,Deçan .

  • Saka Kleandri
   Saka Kleandri

   òò⁹

  • ronaldo 9 brazil
   ronaldo 9 brazil

   0p00000000⁰qaa

  • Gezim Hazizaj
   Gezim Hazizaj

   O te trash

 • Juli Simaku
  Juli Simaku

  Kjo keng me preku shume😪😪😍😍😍

 • DARK
  DARK

  kadal se po plas me bacin

 • mira buqe
  mira buqe

  Skemi kengetare.....

 • İRİNA ERADZE
  İRİNA ERADZE

  🙏👍👍👍

 • Anisa Gashi
  Anisa Gashi

  😍😍😍😍😍😍😍😍👏👏

 • Chá, Bolachas e Eurovision
  Chá, Bolachas e Eurovision

  Reacting to Alban's new song algone.info/slow/video/rGiy13x-ZoWhy4E

 • Nora Ajeti
  Nora Ajeti

  Wow 🔥

 • OP SUPREM@@%π
  OP SUPREM@@%π

  Strofa I Ti me hile dashninë nëmun ma ke dhon’, E me hile sytë e mi ti i ke pa Pa fije krenarie n’gjunj t’kam ra Moj e marrë, ç’a ke pa?! Refreni: Po mirë... Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu’ m’pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. (2X) Strofa II Moj e marrë, kush pat’ faj në kët’ dashni, Rrejta un a m’rrejte ti, Që të dy vdiqëm n’vetmi Moj e marrë, e u shuam si qiri Ç’të du trupin më, a e di? Po prapë s’du t’shof me njeri Refreni: Po mirë... Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu’ m’pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. (2X) Bridge Kur dilje nga vetja për ne (2X) Djallin, djallin, djallin-djallin, n’shishe e mban, aman mos e fal, mos e fal më thonë. Refreni Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu’ m’pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Pa hile, t’kam dasht pa hile. t’kam dasht pa hile, moj e marrë!

 • Arben Martaneshi
  Arben Martaneshi

  Shum bukur😘😘

 • Viktor Dumani
  Viktor Dumani

  😍😍😍😍😍😍

 • stacy del rose
  stacy del rose

  PO MIR KTO THIKAT E MIJAAAAAAAAAAAAA

 • Defrime Uku
  Defrime Uku

  Super kjo kenga ♥♥♥♥♥😍✌✌👍

 • Nora Gjoni
  Nora Gjoni

  ❤❤

 • Nora Gjoni
  Nora Gjoni

  ❤❤

 • Adelina Lici
  Adelina Lici

  Kënga më e mirë në Shqipëri suksese

 • Valbona Muça
  Valbona Muça

  🙏🙏🙏💥❤

 • Valbona Muça
  Valbona Muça

  Bravo e meritojnë fitorën

 • ᴅʀɪɴɪ ғɴ シ༄
  ᴅʀɪɴɪ ғɴ シ༄

  ʟɪᴋᴇ ᴀɪ ǫᴇ ᴇ ᴅᴇɢᴊᴏɴ ᴛᴀɴɪ ❤

 • Loci Elezi
  Loci Elezi

  O alban kto thikat kenges nuk jan te tuat ok.

 • blerina caco
  blerina caco

  Hi

 • Xheni Gjata
  Xheni Gjata

  Super keng

 • Ilaria Habilaj
  Ilaria Habilaj

  ❤️❤️❤️❤️💋❤️💋💋💋💋❤️❤️

 • Sami Dermishaj
  Sami Dermishaj

  I knew you gonna win! Well done Alban

 • Donika Asllan
  Donika Asllan

  Bravo kenga più bella kenga magika

 • Romy Veccia
  Romy Veccia

  Wunderschön ❤️

 • aledja koci
  aledja koci

  Alban Ramosaj Ti me hile dashninë mu ma ke dhon', E me hile sytë e mi ti i ke pa Pa fije krenarie n'gjunj t'kam ra Moj e marrë, ç'a ke ba?! Po mirë... Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Moj e marrë, kush pat' faj në kët' dashni, Rrejta unë a m'rrejte ti, Që të dy vdiqëm n'vetmi Moj e marrë, e u shuam si qiri Ç'të du trupin më, a e di? Po prapë s'du t'shof me njeri Po mirë... Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Kur dilje nga vetja për ne Kur dilje nga vetja për ne Djallin, djallin, djallin-djallin, n'shishe e mban, Aman mos e fal, mos e fal më thonë. Këto thikat e mia Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija E mu' m'pëlqente të shihja, Kur dilje nga vetja për ne. Pa hile, t'kam dasht pa hile. T'kam dasht pa hile, moj e marrë!

 • Maria Mouli
  Maria Mouli

  💖💖💖💖💖

 • Daniela Ela
  Daniela Ela

  Super p

 • Perrie Faskaj
  Perrie Faskaj

  Fantastike

 • Klebeta Klebea
  Klebeta Klebea

  💋💋💋💋💋💋💋❤️🦋

 • Klebeta Klebea
  Klebeta Klebea

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🎂

 • Gentjan Sela
  Gentjan Sela

  Hallall qumshti i nenes🥺🥺❤❤

 • Adrian Hoxha
  Adrian Hoxha

  Super

 • bruna diko
  bruna diko

  Bravo Alban djale me norma me ze fantastik shum bukur ja vlejti

 • Anxhela Bacelli
  Anxhela Bacelli

  Super kengg

 • Majlinda Bajramaj
  Majlinda Bajramaj

  👌👍Të lumtë Alban!

 • Xhesilda Kallashi
  Xhesilda Kallashi

  Une nuk lodhem kurr duke e degjuar ket kenge te mbrekullueshme🤍

  • joni kejani
   joni kejani

   Është pa b E mrekullueshme

 • Inesa Sadiku
  Inesa Sadiku

  E meritoi vendin bravoo per Kengen shum prekse je shum i mir

 • Bashkim Dinarica
  Bashkim Dinarica

  👏👏💯

 • Olta Bixheku
  Olta Bixheku

  Vështirë se pëlqej ndonjë këngë kur e degjoj për herë të parë por kjo është super, dhe interpretimi fantastik. Nuk lodhem ta dëgjojë gjithandej

 • Brunilda Zace
  Brunilda Zace

  ERSI

 • Brunilda Zace
  Brunilda Zace

  E

 • Brunilda Zace
  Brunilda Zace

  ,,,,

 • Bea bea
  Bea bea

  Cfar zeri😍😍

 • Ana Tahiri
  Ana Tahiri

  Kemi nevoje per muzik te tille

 • Θωμάς Χριστοδούλου
  Θωμάς Χριστοδούλου

  Thank you for your music! You make me travel in my mind with your voice, the lyrics, the music! Thank you! 🙏

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱

  Refreni eshte po te kishte nota te tjera do ishte super...mendimi im ky

 • F_Z 2021
  F_Z 2021

  Bravooo sh keng e bukur suksese e meritonte qe te fitonte Alban Ramosaj me kte keng

 • Lumturie Cubaku
  Lumturie Cubaku

  Supre💋💋💋💋💋❤❤❤

 • emiona ibershimi
  emiona ibershimi

  Po mir kto thikat e mia ..... 🎵🎵🎵🎵🎵🎵

 • Ardian Fuqi
  Ardian Fuqi

  E meritove me te vertete fitoren e kenges magjike!

 • Igli Baci
  Igli Baci

  😱😱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Era Bitri
  Era Bitri

  Bravo e meritove fitoren

 • Maria Mouli
  Maria Mouli

  Fadastike bravo 👍👍👍👍

 • leandro._.28
  leandro._.28

  Spash nj koment negativ Hallall top 1 💝

 • Oltiona Kurushi
  Oltiona Kurushi

  E kam dëgjuar mbi 10 herë sot. Just perfect!

 • Rabije Ulaj
  Rabije Ulaj

  Kjo kenge te jep shume emocione, sidomos ata qe kane mbetur te zhgenjyer!!!

 • Super Danc and Song. {K&A}
  Super Danc and Song. {K&A}

  Ti me hile dashnine nenmun ma ke dhon.. E me hile syt e mi ti i ke pa.. Pa fije krenarie n'gjunj t'kam ra.. Moj e marr ca ke pa?! Po mir.. Kto thikat e mia.. Ty te vrisnin..un shum mire e dija.. E mu m'pelqente tshihja.. Kur dilje nga vetja per ne (2) here Moj e marre,kush pat'faj ne ket' dashni.. Rrejta un..a m'rrejte ti.. Qe te dy vdiqem n'vetmi.. Moj e marrë, e u shuam si qiri.. Ç’të du trupin më, a e di? Po prapë s’du t’shof me njeri.. Po mirë... Këto thikat e mia.. Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija.. E mu’ m’pëlqente të shihja,.. Kur dilje nga vetja për ne. (2X) Kur dilje nga vetja për ne (2X) Djallin, djallin, djallin-djallin, n’shishe e mban.. aman mos e fal, mos e fal më thonë... Këto thikat e mia.. Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija.. E mu’ m’pëlqente të shihja,.. Kur dilje nga vetja për ne... Pa hile, t’kam dasht pa hile. t’kam dasht pa hile, moj e marr... KY ESHTE EDHE TEKSTI I KENGES!!

 • Marjana Buzani
  Marjana Buzani

  kto thikat e mijaa ah

 • Florjan Miraka
  Florjan Miraka

  Super tekst, interpretim qe le pa fjale..suksese ne Eurovizion!

 • xhoarma Axh
  xhoarma Axh

  Me ne fund njeher fitoi publiku 😍😍

 • Blerina Merka
  Blerina Merka

  Eshte super

 • ana jordhanas
  ana jordhanas

  super e merituar fitorja

 • Egi Eskiu
  Egi Eskiu

  Fantastic song. Can't unlisten it 🔥😀🌟🌠👨‍🎤💫🔯🌌

 • Elton Daily
  Elton Daily

  🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane nga kanali ynë.

  • Geg Toska
   Geg Toska

   E dina

 • P W
  P W

  Samurai 3 ?

 • Pllum Myftari
  Pllum Myftari

  😇

 • Servis Tosku
  Servis Tosku

  Te vdes un per ty.eoara qe je e kendon yll edyta qe i the namit ooo ma e fitova.u rric akoma si drita birii im

  • Beautiful Life
   Beautiful Life

   Kendim skandaloz live!

 • meti met
  meti met

  Kur nuk me ze gjumi ty tdegjoj 💙🙈 love this song,your interpretion.Je dhe super actor te "LLT " te kam pas plq qe atere 🤗

 • Elgi Bega
  Elgi Bega

  E MERITON

 • Stelina Mema
  Stelina Mema

  O zot ca teksti dhe cfare zeri ke ti 🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️❤️❣️❤️❤️❤️

 • Nertila Kallashi
  Nertila Kallashi

  O yll e meritoje fitoren💖💖💖💖

 • Majku Marsi
  Majku Marsi

  Ylllll me I miri

 • Elo na
  Elo na

  Bravo ☺️

 • besnike subashi
  besnike subashi

  Harroji thikat sepse ka vajza me te mira

 • Arianisa Shtjefni
  Arianisa Shtjefni

  Waaaa sa energjiiiiii e ndjenja dhe compozimi riteme bellissimo pa fjal complimenti sei fantastico vai così sei forte. La tua forza potrebbe uscire anche fuori non solo Kosovo e Albania di Più ✨✨ 🎉

 • Infotech Infotech
  Infotech Infotech

  algone.info/slow/video/gW_Yq7BqbHeBqps

 • Film Cinema
  Film Cinema

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Ermalda Goroveci
  Ermalda Goroveci

  Super kenge. Realizofsh edhe kenge te tjera si kjo.

 • Kleart Sinaj
  Kleart Sinaj

  Kenge shume e bukur e meritonte fitoren

 • Mira Koci
  Mira Koci

  ❤❤❤❤❤

 • Sulioti
  Sulioti

  Super keng .....perle ........

 • Latini 95
  Latini 95

  🔪❤️⚔️❤️🔪

 • Rakela Kucuku
  Rakela Kucuku

  Bravooooooo e meritoje ate cemim kenga eshte shume shume shume shume e bukur

 • Silvi Juve
  Silvi Juve

  Vk

 • XXX Leopard
  XXX Leopard

  Rrespekte per Ertin qe tha Rrespekte per kacavidad e Abazit

  • E R T I
   E R T I

   Rrespekte G

 • Anna Veli
  Anna Veli

  💔🔪

 • E R T I
  E R T I

  Rrespekte per kacavidat e bakes

 • Vesa Gega
  Vesa Gega

  Kjo kenge duhet te behet hit vere2021

 • Angjelo Daja
  Angjelo Daja

  👏👏👏

 • Luar Saraçi
  Luar Saraçi

  Sa super

 • valtet mecaj
  valtet mecaj

  💔💔💔

 • Emrah Saliu
  Emrah Saliu

  Rekord 3 jave asnje dislike 😎👏

 • Sara Del Quercio
  Sara Del Quercio

  Uuh la mamma di

 • fatjola pashollari
  fatjola pashollari

  👏

 • Sorroain LAi
  Sorroain LAi

  Tre a kater here ne dite e degjoj kte kenge kaq te bukur ....

 • Zarko Rama
  Zarko Rama

  Per kengen Magjike bejne super kenge, per Eurovision bejn kenge palidhe? Pse? Kemi kaq keng ter forta dhe aty shkojm me keng palidhje

  • Flora flora
   Flora flora

   @Random Name hahaha 👌

  • Random Name
   Random Name

   Ngaqe kto i kan notat muzikore te kopjuara dhe ne eurovizion do perjashtoheshin direkt.

 • Anna Uchiha
  Anna Uchiha

  Kenge spektakolare dhe super ze!!❤️

 • Osjanegro 1
  Osjanegro 1

  2:18 sa super

Faqja Tjeter