Al Pazar - 15 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
200,776
Reddit
www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV

Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.


------------------------------------------------------------------
Subscribe: algone.info...

Komente
 • Semiha Qemali
  Semiha Qemali

  🤣😂😂😂😂

 • Alba musa
  Alba musa

  Artist i madh Agron je me i miri respekt ❤️😘

 • eva biri
  eva biri

  jeni te pa pare Ju uroj suksese

 • Andre TxT
  Andre TxT

  Si e ka emrin kjo qe lun dyshen, esht super e talentume. Aktrim super profesionist.

 • Esmeralda Emmerich
  Esmeralda Emmerich

  😂🤣🤣🤣🤣😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣😂😂😂😂😂😂😂

 • ThatGirl
  ThatGirl

  Ori je shume e mire. Jam rritur duke te pare ty ne tv,qe nga kripmjaltezat,ff dhe ketu ne alpazar. Je si vajza e shtepise ne familjen tone. 😀

 • Esmeralda Berohiti
  Esmeralda Berohiti

  O Goni je I madh. Ate anene e qan. O zot. Batuta te mrekullueshme. 🤣🤣🤣🤣

 • adelalee 31
  adelalee 31

  Ju lumte Al Pazar humor per te qeshur vazhdoni te na mbani me shoqeri 😍😍

 • almir bida
  almir bida

  Che la sua LLC lce8)

 • Sonila Doqi
  Sonila Doqi

  Agron llakaj je aktor i madh rresp

 • B gashi
  B gashi

  Vishooo je ylle hehe

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius

  Sa te forte 🤣🤣🤣🤣🤣🤣💓💓💓💓🖐️💯🏡🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Rexha Gashi
  Rexha Gashi

  Agron llaka, bes kallaku per momentin jan humorist me te fortit.

  • Franc Xhaferi
   Franc Xhaferi

   Dhe Albano Bogdo

 • Marie Merkuri
  Marie Merkuri

  Agron Llakaj eshte Artist i Madh 😍😍👍👍👍prsh 🇩🇪

  • Fejzo Elezi
   Fejzo Elezi

   Njazi mIm O Koni n

 • Rovena Gusho
  Rovena Gusho

  Fantastic

 • jeta jeta
  jeta jeta

  Aneja me e bukura 😁😁

 • Mira
  Mira

  Shkodranja super

 • Jeta Cilia
  Jeta Cilia

  Aneja minutin e 59😊

 • LOREDANA LIFESTYLE3
  LOREDANA LIFESTYLE3

  O Agron sa qesh o burr😂😂😂😂😂😂

 • Alb16
  Alb16

  Xhevoica ngjan me avokaten Nexhi Beqiri ne pamje.....

 • Enkelejda Shahini
  Enkelejda Shahini

  Xheni Hallulli je aktore shume e mire !

  • Zana Shehi
   Zana Shehi

   @LOREDANA LIFESTYLE3 qqqqqqqqqqqq

  • LOREDANA LIFESTYLE3
   LOREDANA LIFESTYLE3

   Po

 • Alb16
  Alb16

  Kjo shkodranja shume e talentuar me pelqen shume......

 • Menti Çela
  Menti Çela

  Visho 1 -shhhhhhhhhhhh

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj

  Humori me i.bukur Aneja dhe xhevoica 😀😀👨‍💼👨‍💼😍😍persh italia dy zonja haaaaaa 🙎‍♀️🙎‍♀️

 • dionisis naci
  dionisis naci

  E pse lat nam me kete humor banal. Se ku qendron humori ne keto imitime nuk e di.

 • SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YT

  O putanic mos degjo Llakajn dhe nxjer shalet perjasht se tjeter gje nuk ke.

 • SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YT

  Talleni me Majkon por haroni qe ai do haj boke me qumesht ne vende te tjera pervec parlamentit o budallenj.

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd

  Shum bukur na mbani gjalle cdo jav Respekt per Agronin dhe grupin etij. ♥️❤️♥️❤️❤️

 • Eda
  Eda

  O Perendi sa kom qeshur, 🤣🤣 me lot. Na shkulet zemren, ❤💖 Na kenaqet 💋❣💕💋🤣💋🤣💋

 • Eda
  Eda

  Po Dyshja, o Zot i modh une vdes per te, O sa e mira qe ashte,.... Shiko Dyshe mos meno per keqe... Je zemra e humorit ❤❣❤❣❤ 👋👋...

  • Eda
   Eda

   @M.H Hahaha Hahaha 🤣😂😆😂😄 Do kisha shume deshire qe te shikoja nga afer, sepse eshte shume e mire, por fatkeqesisht ndodhem shume large Atdheut tim,..ene i kom shume xhane humoristet shqiptare. Me shume Respekte i pershendesim edhe i dum shume 🥰🤗 ❤❣❤❣❤ 🥰🤗

  • M.H
   M.H

   Dyshen e ke biseksuale, takoje i her se ku i dihet.

 • Eda
  Eda

  Jeni mbrekullija e Al Pazar, Jeni shkelqimi i buzqeshqeshjeve tona. Bravo 👏👏👏 💕👍 ❣❣ 👋👋...

 • Tane Valisi
  Tane Valisi

  👏👏👏👏👌 🙏

 • Bia Derjischi
  Bia Derjischi

  👍👍👍

 • ela ela
  ela ela

  Oh GONI IHQI ATO DUARTROKITJE E TE QESHURA SE NA ACAROJNE VETEM SE NA PEZDISIN NE DUHAM JUVE TJU DIGJOHJM JO ATO TE QESHURA E DUARTROKITJE FALLCO SJE NEVOJ PER REKLAMA SE MA PEQENI DHE OA DUARTROKITJE TE PAKTEN VETEM 1 SKECE NJEHER NE FUND

 • Sanije Lubovci
  Sanije Lubovci

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Donika Bitraj
  Donika Bitraj

  Nga lotet e mi dy here ka dale Vjosa nga shtrati,haaaa,i madh je Agron.

 • G Man
  G Man

  Duartrokitje per cdo fjali , shume bajate

 • numer one
  numer one

  Me mire ta kishte emrine SENE

 • numer one
  numer one

  Krenare quhete LOPA KESHTU E KISHA NJE HERE NJE LOPE KRENARE

 • numer one
  numer one

  Ashtu vetem nene shoqeri e telefonite

 • numer one
  numer one

  Me ke ta pine TE RRINE PER GNYNAFE

 • numer one
  numer one

  Ajo qe pine fafe me shoqe perse ndodhe kno sepse BURATE DUANE QE FEMRATE EDHE KAFENE E MENGNESIT TE MOSE KENEN

 • numer one
  numer one

  Po emrine lena ate qe i ka vene NENA

 • numer one
  numer one

  Ska gna puthe puthe se qenka e bukure DREQI

 • numer one
  numer one

  Qe kane pare gnate gnithe muajte te shkuare

 • numer one
  numer one

  Athere femra do gnene dike PERSH SHOQE QE TE PINE NJE KAFE DHE TE TE DISKUTONNE PER ATE

 • numer one
  numer one

  Kure te daline per qerasne ose per lone te tnera ose per bira

 • numer one
  numer one

  Skasi te ndodhe ndryshe sepse perhera meshkunt duan meshkune sepse

 • numer one
  numer one

  Dhe fruta te grira

  • Franc Xhaferi
   Franc Xhaferi

   @KKK 😂😂😂😂😂 ky ka kaluar nga mendorja nje zot e di ca ka shkruar😂😂😂😂

  • KKK
   KKK

   Qenke shume rende kujdes se lulet e majit ndikojne keq ne tru

 • numer one
  numer one

  Jo bre gone vetem me ngre persheshe

 • numer one
  numer one

  Nese nuke je e shtepise se femi e jetime

 • numer one
  numer one

  Pse moj pleqet skan ndnenja pyeti nne here po e pate MAMEN E BABEN

 • numer one
  numer one

  Besa fale edhe sognuke

 • numer one
  numer one

  Agron venera eshte shitsna e mishite hallalle

 • numer one
  numer one

  Si qenkan edhe te marre edhe te zgjuare skisha degnuar ndonneher

 • Tata Tata
  Tata Tata

  Gjys ore perputhen na e shpifet

  • Leandro Hoxha
   Leandro Hoxha

   Po pra fiks as mua nuk më pëlqen dhe duartrokitje në çdo fjali këto të dyja nuk më pëlqejnë 😍😘💝🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Shery Dery
  Shery Dery

  Ju lumte jeni te mrekullushem, zoti ju ruajte,

 • A Belleraj
  A Belleraj

  Përshëndetje alpazar për ne emigrantët ju jeni Ura shpirtërore që na lidhë me atdheun...

  • LOREDANA LIFESTYLE3
   LOREDANA LIFESTYLE3

   E vertete

 • Nertila Nika
  Nertila Nika

  Pjesa me e bukur Anena dhe xhevoica me lot. 😂😂😂😂

 • po jo
  po jo

  Hahahhahahahahahhaah sa bukur lun visho

 • po jo
  po jo

  Vishooo lotttt

 • Nertila Nika
  Nertila Nika

  Ne qe jemi jashte shtetit presim me pa durim daljen ne jutub. Qe tju shohim.

  • hida mario
   hida mario

   po esht e vertet

  • Dhurata Zeneli
   Dhurata Zeneli

   Fol per Veten ,nuk perfaqeson te gjithe ,Klb🌼

  • Eda
   Eda

   Po eshte shume e vertete, Jane shume te mire i duam shume, sidomos Agron Llaka, eshte legend ♥....

Faqja Tjeter