Al Pazar - 3 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:33:53
233,127
Reddit
www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
------------------------------------------------------------------
Subscribe: algone.info

Komente
 • Rudina Sahitaj
  Rudina Sahitaj

  7 vu s3 no

 • Eda
  Eda

  👋👋 Pershendetje Ne Jeten e njeriut, Humori eshte ilaci me i mire, Kujtojme momentet e Humorit ne Al Pazar,edhe qeshim me veten, Jeni shume te mire, Bravo. Edhe pse Jetojme large vendit tone nuk e harrojme kurre traditen tone, Humourin, Muziken, e vallet tona popullore,...Urimet tona te perzemerta nga Irelanda 🇮🇪

  • Giulia Pavllo
   Giulia Pavllo

   Visarkrcan Kecaj

 • Eli Laç
  Eli Laç

  Agron Llaka Legjenda Humorit 😂😂😂😂😂 Duke pasur perkrah nje Maestro tè taletuar edhe Brezi i ri del i taletuar 👌👏👏👏👏👏👏

 • Violeta Saraci
  Violeta Saraci

  Shum bukur

 • ela ela
  ela ela

  INGER SINGER NA HAPE BARKUN ME PERDREDHJET E TUA MOTRA PO ESHTE E MIRE PO TI👎👎

 • Angjela One
  Angjela One

  Aktoret jane shume te talentuar, me duket se jane me te mire se Goni tani..

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi

  Hahaha 🤣 sate mire jeni eni tu jap ca une hahaha

 • Zana A
  Zana A

  Jeni te mrekullueshem

 • Violeta Boro
  Violeta Boro

  Po kete fustan ku e ke bere nuk te paska arire copa sa gjyna !

 • Mirela Hysenaj
  Mirela Hysenaj

  🤣🤣🤣😘❤🎩

 • ela ela
  ela ela

  ANEJA ME GRUPIN 💞💞💞💞👏👏👏👏👌👌👌👌

 • ela ela
  ela ela

  Thethja DALLNDYSHE 🤣🤣🤣🤣SA TE MIRE JENI TE DYJA💞💞💞💞👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌👌😍😍😍

 • ela ela
  ela ela

  INGER AMON MOS FOL GJITHE PERDRIDHESH SE JE ACARUSE SHIF MOTREN TENDE SA E MER ESHTE E NUK PERRIDHET KOT

 • Don Fabio
  Don Fabio

  Prezantusen e mban kot Goni se nuk le njeri me fol 😂😂

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd

  😂😂😂😂😂

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd

  Ishit I te gjitha kjo haas

 • anna nili
  anna nili

  I pa vdekshmi Agron Llakaj

 • Nazmi Beno
  Nazmi Beno

  Agron neveria

 • Ardian Zeneli
  Ardian Zeneli

  Nga e keni gjetur kete papagadh

 • Eva Rriska
  Eva Rriska

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Eva Rriska
  Eva Rriska

  Hengra dy petdha hahahahahah

 • Eva Rriska
  Eva Rriska

  Maj gojen one hahahah

 • dionisis naci
  dionisis naci

  Po' ci kini keto budallalleqe se ci avete roro i coglioni

 • Emi 000
  Emi 000

  🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤

 • Mario Mario
  Mario Mario

  Varu lesht na keni car trapin

 • tsiou tsiou
  tsiou tsiou

  po kjo vjerra pse nuk meson vajzen e saj po I thot nuses

 • Jeta Cilia
  Jeta Cilia

  Aneja ne minutin e 32🥰 Se ate presim te gjithe😇

 • Avni Beqiri
  Avni Beqiri

  Jeni 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽 Agron bej .

 • Valerio Frattarola
  Valerio Frattarola

  👏👏👍

 • Diana Naikolli
  Diana Naikolli

  Korca Shkodra👏👏👏😂😂😂

 • Diana Naikolli
  Diana Naikolli

  Ky do te imitoj Arianin. Nuk me pelqen fare

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius

  🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣👌👌👌

 • Tane Valisi
  Tane Valisi

  🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👌👌

 • Vjollca Rushani
  Vjollca Rushani

  Jeni te mrekullueshem te gjithe po' Agroni eshte mjeshter I mjeshtrave te humorin braviiiii a tutiii🌹💐🌹💐🌹💐🌹💐🌹💐🌹

  • Νατάσα Βιέρη
   Νατάσα Βιέρη

   Je i mbrekullushem i ahkelqyer bravo

  • flora bregasi
   flora bregasi

   0p

 • Ladi Xhelili
  Ladi Xhelili

  Pjesa me bajate e kesaj familjes

 • Rovena Gusho
  Rovena Gusho

  Fantastic

 • PierChannel
  PierChannel

  Agron a e din se kujt i ngjan ti ? Si quhet ai me hunde te kuqe me nje xhakete me kuadrate dhe nje pale kepuce te medhaja ? Zakonisht del tek shfaqjet e cirkut......he mo ai tamam . Fix fare!

 • Tata Tata
  Tata Tata

  Nuk ishit gje ket jav

 • Stivi
  Stivi

  Pse nuk jan me nxenesit????

 • Marcy cushi
  Marcy cushi

  AHAHAHahahah muco ahahahahahaha bshttt ahahah me lot

 • Lefi Sallata
  Lefi Sallata

  Ngaqe nuk Jane aktore Jane cveshur

  • Elisabeta Alibeaj
   Elisabeta Alibeaj

   😂😂😂🤣🤣🤣🤣

 • Leo Gora
  Leo Gora

  Hi Agro ; A e din ti kujt I njgan ? Jose Feliciano original. Love you nga Cunnecticut USA. Lab Gusmari.

 • Regina Hysa
  Regina Hysa

  😍😍😍😍😍

 • Terezina Pulaj
  Terezina Pulaj

  Kushë gënjen me shum fiton

 • Kristi Vengu
  Kristi Vengu

  Ky esht kania

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj

  E po Erveheja kepuc burrash vesh haàaaa je i mathe Agron Llaka ciao italia 😀👨🧑

 • Aleksandra Sandra
  Aleksandra Sandra

  😂😂😂😂😂😂

 • A V
  A V

  Po astrologen e famshme , PSE Nuk e jepni Me?

  • Fatmira Bufi
   Fatmira Bufi

   Bravo

 • Altin Halimi
  Altin Halimi

  Humori shqipetare.....vetem leke dhe kurvellek😂😂😂😂

Faqja Tjeter