Al Pazar - 20 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:36:39
166,581
Reddit
www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllaka
------------------------------------------------------------------
Subscribe: algone.info

Komente
 • Luca Maionne
  Luca Maionne

  keni marre fund

 • Moza Isai
  Moza Isai

  I3igepb30tv42ofiv

 • seeni gzty
  seeni gzty

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 • soiung toiue
  soiung toiue

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 • tani laci
  tani laci

  Pershendetje kanali Memaliaj dhe rrefugjatet e korces ne Tiran

 • nieooj gotoy
  nieooj gotoy

  🤣🤣🤣🤣🤣

 • Entela Shehu
  Entela Shehu

  Lere lere nolt

  • seeni gzty
   seeni gzty

   Jeni fantastik te gjith

 • Tiku2008tiku
  Tiku2008tiku

  gonit iu ka mbaru voji ka ngel vetem kanil.

  • soiung toiue
   soiung toiue

   A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

 • Rovena Gusho
  Rovena Gusho

  Fantastic

 • bocoy noiu
  bocoy noiu

  😂😂😂😂😂😂

 • ujori ujori
  ujori ujori

  Visho ashensor na vdice pz 😂😂😂😂😂

  • nieooj gotoy
   nieooj gotoy

   😂😂😂😂😂😂

 • Vjosana Dida
  Vjosana Dida

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 • Vjosana Dida
  Vjosana Dida

  Aneja & Xhevoica jeni me te miret

 • Ana Ana
  Ana Ana

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • bocoy noiu
   bocoy noiu

   Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

 • ardjan ahmeti
  ardjan ahmeti

  O gongone ndro kaset se je bo bajat me anen

 • Murat Shehu
  Murat Shehu

  GAFA E MADHE E VETEDIJSHME E RAMES Te nderuar miq, tere bota e filloi vaksinimin me me te moshuarit pa bere dallime ndersa kryeministri jone beri nje dallim per “personalitetet.” Lind pyetja a eshte shumica e popullit pa personalitet? Do te thote dikush nuk ka vaksina per te gjithe. As ne perendim nuk kishte vaksina per te gjithe por ata e filluan nga me te moshuarit pa bere dallime. Çfare tregon kjo per karakterin e Rames, per personalitetin e tij? Çfare do t’i thote popullit me kete veprim? Qe duhet te keni respekt per “personalitet.” Po per kryepersonalitetin qe ka ne dore jeten e te gjitheve qe eshte ai vete? Çfare duhet te kete populli per te? Krye respekt? Kult individi? Amin o Zot? E kuptoni o njerez te zakonshem kush eshte Rama i vertet? Nuk eshte ai qe u vjen ne shtepi e u lepin koken juve para kamerave e u jep çelsat e shtepise sikur t’i kete ndertuar ai me paret e gjyshit dhe nga ana tjeter iu le te vdisni duke ruajtur jeten e “personaliteteve.” Per mua ky veprim i tij eshte i padurueshem se eshte i lidhur me jeten, nuk eshte dhenie e nje dekorate apo televizori si ne kohen e Enverit. Te dhjefsha “personalitet” dhe ty gjithashtu se para jetes se prinderve te mi une nuk ve askend. Morre vesh! Megalloman hipokrit! Dhe ke fytyre te kerkosh mandat te trete nga ata qe i le te vdesin para “personaliteteve” Ok?

 • Dhurata Dervishaj
  Dhurata Dervishaj

  Kane ikur me te miret, tani eshte bajat ky program

 • numer one
  numer one

  Ku je moj artiste

 • IndoDoesStuff
  IndoDoesStuff

  Obudalleqe si ndigjohen ne kyte emision nuke ndigjohen ne asnje emision turpi dha banaliteti ne Al pazare

 • Mira
  Mira

  😂😂😂😂😂😂

 • Mine Dervishi
  Mine Dervishi

  Jeni fantastik te gjith

 • Koli Kola
  Koli Kola

  A ka mundesi ti ulni volumin ketyre te qeshurave se nuk kuptojme asgje. Dhe jo çdo fjale qe flisni fusni te qeshura. Na lini te qeshim ne

 • Arian Mucollari
  Arian Mucollari

  Ik ore pirdhuni. Vetem humor nuk ka ketu.

  • ardjan ahmeti
   ardjan ahmeti

   Pse ti stefano lakaqisi me zezakun qesh

  • Στεφανος Λακας
   Στεφανος Λακας

   Τy do te dergojme nje afrikan, qe te guxhulisi, se qenke I veshtire ne humor.

 • Tata Tata
  Tata Tata

  Mereni dhe orkestren se nuk ka lezet hic pa orkester,gjynaf dhe ato u bon nji vit pa pun,

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd

  😂😂😂😂😂😂

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd

  Haa visho me balen ne ashensor haaa

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd

  😂😂😂😂😂😂❤️♥️♥️♥️

 • Marcy cushi
  Marcy cushi

  Oh sa kam qeshur me ashensorin. Jallah O vish bish hahaahahah

 • Franga Peraj
  Franga Peraj

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣pjesa me e bukur e "Al pazarit"kur del Aneja me Xhevoicen🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Jeni fantastike!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤

  • Zana Kofsa
   Zana Kofsa

   Ft we

 • lili shyta
  lili shyta

  Kjo llafe stori eshte sa me mush numrin. Tironcja lun mire.

 • Luljeta Luli
  Luljeta Luli

  Haha o zot me vdiqe nga te qeshurit je I madh aneja

 • Eva Rriska
  Eva Rriska

  Ka vdek a ke me jahajaja

 • Eva Rriska
  Eva Rriska

  🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ilirjan Ndoja
  Ilirjan Ndoja

  Me makaronat reklam perfekt gone

 • Irisa Peto
  Irisa Peto

  😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj

  Aneja dhe xhevoica personalitet 😀😀😀😀👌👌👌👌👌 jeni te medhenj persh itali 😀🙎‍♀️😀

Faqja Tjeter