Al Pazar - 27 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:39:47
218,376
Reddit
www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllakaj
------------------------------------------------------------------
Subscribe: algone.info

Komente
 • arben hysi
  arben hysi

  Humori eshte si gjella,,po se trazove digjet!!

 • Anna Anushi
  Anna Anushi

  Hahah sa Kam qesh me llafe story tamam love story mbas kamerave 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 u kenaqa

 • bocoy noiu
  bocoy noiu

  ku esht aneja me xheovicen?

 • Andre TxT
  Andre TxT

  Dyshja eshr super aktore

 • Andre TxT
  Andre TxT

  ku esht aneja me xheovicen?

 • Lajmi fundit nga perputhen
  Lajmi fundit nga perputhen

  😂😂😂😂😂

 • Marina Marina
  Marina Marina

  O gone na kenaqe me humore tuaja

  • bocoy noiu
   bocoy noiu

   prezantusja Inger.Pastaj kur shikon qe ben edhe politik te hap barkun.

 • Neta Haxhi
  Neta Haxhi

  Aneja është më e mira

 • ceerw buty
  ceerw buty

  Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

 • Ana Ana
  Ana Ana

  😂😂😂😂

 • qopoy dnon
  qopoy dnon

  A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

 • Perparim Gashi
  Perparim Gashi

  Aneja mungoooon

 • yasio bolo
  yasio bolo

  Shume bukur bravo

  • ceerw buty
   ceerw buty

   Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

 • tba thebloodyalboz
  tba thebloodyalboz

  Princi nga New Yorku i Boboshticës 😂🤣😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Tata Tata
  Tata Tata

  Mesimi online me i bukri Agron Llakaj & Genc Lleshaj jeni artista

  • qopoy dnon
   qopoy dnon

   A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

 • aladin
  aladin

  vetem humor nuk eshte ky, ca gomarlleqe dhe duro nje tufe gomeresh .

 • Esmeralda Berohiti
  Esmeralda Berohiti

  U can get o9lollllllloooop

  • yasio bolo
   yasio bolo

   O Kane drreng leket drreng hec aty ngopja.Po nje varse e trash te verdh nuk ke??ca bossi ne mo

 • Shpresa Loshi
  Shpresa Loshi

  Hahaaa

 • Arian Mucollari
  Arian Mucollari

  Ik. More pirdhuni. Injorante. Humor leshi

 • Fatmir Beu
  Fatmir Beu

  O gone e ke mbushur polt me kurva,ku cave u hapen kembet e duan tu futet topi,e ca I nxierin si ne burdello,,emision e humor I degjeneruar,leshi o gone,,

 • Pellumb Ismaili
  Pellumb Ismaili

  Humor pa krip,bajat,kur ishte Aja dhe filiz perleshi kishte pak lezet dhe konkuronte me portokallin dhe klanifornia tani te hap barkun dhe shemtin ja jep Agroni Xhevua dhe ajo prezantusja Inger.Pastaj kur shikon qe ben edhe politik te hap barkun.

 • Mario Mario
  Mario Mario

  Vari lesht

 • Ben Cantona
  Ben Cantona

  Humor leshi dhe bastard.Humoriste te shtrydhur ,te tredhur dhe te lodhur nga vitet.

 • ioanna122
  ioanna122

  Po mir lopen e kemi rrac te mir po demin nuk e di cfar rrace esht e Saliut apo e Edit

 • Lucia Angela
  Lucia Angela

  Ja u thate trute njerezve me keto emisione . Telev. duhet futur ne kuti dhe pik

 • Lucia Angela
  Lucia Angela

  E verteta e atij populli I tille eshte ,te tille ka dhe politikanet !!

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika Ffbdd

  😂😂😂😂😂♥️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • ela ela
  ela ela

  Dyshe 💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞👌👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏

 • Martina Skerma
  Martina Skerma

  A moj Fiqo po c'eshte keshtu moj me ra te fiket kur pash foton e gjimnazit sa e mire ke qen me te raft nje pik ste njohi djali fare

 • Martina Skerma
  Martina Skerma

  O Kane drreng leket drreng hec aty ngopja.Po nje varse e trash te verdh nuk ke??ca bossi ne mo

 • Shero Avdo
  Shero Avdo

  Dyshe je e Fort 😂😂 ,po na ka marr malli per Lemen dhe ajo ishte e fort

  • Zeqir Kalemi
   Zeqir Kalemi

   cc

 • Teuta Kastrati
  Teuta Kastrati

  Na kenaqet o Agron jeni te pazevendesueshem

 • Aleksandra Sandra
  Aleksandra Sandra

  Bravooo 🤣🤣🤣

 • ela ela
  ela ela

  KUR TE VIN VERONIKA DHE BASHA JU DO TA R...... NI GJITHE 🤣🤣🤣🤣🤣SA BUKUR E LUHNI

 • ela ela
  ela ela

  😂😂🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👏👌👌👌KETO TA R..... N TE GJITHE

 • Naim Avdimetaj
  Naim Avdimetaj

  U7

 • Klaus calbrese
  Klaus calbrese

  Ore si ka mundesi Tan Dylaku si cun i zgjut qe eshte te lejoj ne tv e vet kte far show. Ore ky show eshte per turp, si nga skenari, loja e aktoreve, skenografia etj. Po a nuk e shifni Gon Llakajn qe seshte per kte pune, prototip katunar Tepelene, nje imitues i mire ka qene, po i ka ngel ora 30 vite prapa. Vini re qe te gjithe te ashtuquajturit aktore i ikin, se arrijne deri aty sa ta kuptojne se cfare show po bejne, shyqyr qe i vjen Xhevo pijaneci. Po ata korcaret jane per faqe te zeze po ashtu. A keni sy ne balle o njerez. Jepi drejtim Tano a Genti kush eshte in charge, se seshte me Gonja per kte pune, boll me se lat nom, e ulni per kot nivelin e televizionit tuaj

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj

  Je i mathe Agron Llakaj daaaa daaa dush he surrel o gomare thote Agroni dhe Genci bravooòo 👨‍💼👨‍💼 avash more Surrel persh italia 😀👏👏👏👏👏

 • 멜론과쭈꾸미
  멜론과쭈꾸미

  1 ore e 40 min demek hunor dhe ne fund njeriu smund te fiksoj asnje batute. i madhi Paulin Preka dhe e madhja Zyliha Miloti 20 min humor me teme toka jone dhe ne fund bilanci fjale e batute ose me than shqip mu pshurr ne brek nga te qeshurit . me kete humor qe bejn ne al pazar na e kan qelur barkun aman qa bahet bre . ku kemi perfunduar

 • Xhelida Ridela
  Xhelida Ridela

  Albano Prodani &Alekks Prodani (djali & nipi i aktorit humorist korcar Aleko Prodani) 👍👍👍👍👍

 • Leone Le
  Leone Le

  Çfar skandali...😱😱😱 Burrat pleq që edhe kalamjtë smunden ti bëjnë me qeshur me këtë lloj humori,ku vetëm humor smund të quhet😢😢😢 Veçohet vetëm aktori me emrin Genci që i jep kuptim dhe ngjyra atyre skeçeve ku është ai i pranishëm 👍👍

  • Klaus calbrese
   Klaus calbrese

   ke te drejte per turp eshte, Gon Llakaj e ka pergjegjesine ne fakt, se eshte ne momentet e fundit te ashtuquajtur karriere dhe kerkon te mbahet akoma aty

 • Castriot1
  Castriot1

  Bo Ca Bohet. Ikona te Humorit Shqiptar.

 • Nermin Murati
  Nermin Murati

  Aktor shume i mire Prodani.

 • Jolanda Gjeluci
  Jolanda Gjeluci

  Bravo Antonela!

 • Ildi Lura
  Ildi Lura

  Bravo Antonella 😊

 • Arta Bako
  Arta Bako

  Bravo al pazar

 • Castriot1
  Castriot1

  Bo bo Aktore te Mrekullushem.

 • Castriot1
  Castriot1

  Xhefri&Prodani&Genc Lleshi Ikona

 • Aron Kurti
  Aron Kurti

  Oj

 • IndoDoesStuff
  IndoDoesStuff

  Goni je shume llapazan perveqese ke edhe te tjera

  • KKK
   KKK

   Po kari po

 • Alberta Alameti
  Alberta Alameti

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Sofia Xysos
  Sofia Xysos

  Jepni nje dore EDIT se nuk i dalin 2 duar per te vjedhur PS i duhen 3 duar

  • Sofia Xysos
   Sofia Xysos

   @aladin jepja mamase ,motres gruas vajzes karagjoz

  • aladin
   aladin

   ha mut ha

 • Rovena Gusho
  Rovena Gusho

  Fantastic

 • Bashkim Kajmaku
  Bashkim Kajmaku

  Shume bukur bravo

 • Mikaela Gjini
  Mikaela Gjini

  Antonela, ti je nji aktore e lindun e me shum talent👏 Shkodrant dhe Mirditoret duhet t’jen , teper krenar, per kyt perfaqsim dinjtoz tandin, n’skenen e Al Pazar. T’premtojm, qe do t’ndjekum c’do debutim tandin e t’urojm fat e mbarsi, n’rrugen e bukur e njikohsisht, teper t’vshtir t’artit🙏🥰

  • Mikaela Gjini
   Mikaela Gjini

   @Almira MuleAntonela paraqitet, si zonja Dudie, tek pjesa “Pa nam e nishan” , minuta e 1.24.28

  • Almira Mule
   Almira Mule

   Ne cfare min mer pjese Antonela ktu se dua ta shikoj

 • antoneta met
  antoneta met

  uuu sa mire gefri.❤🙋‍♀️

 • antoneta met
  antoneta met

  bravooooooo🇦🇱🇧🇬👑👏❤🙋‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🇦🇱

 • Maria Vasili
  Maria Vasili

  👏👏👏😂😂😂😂❤️

  • Nora Shkalla
   Nora Shkalla

   Artiste e humorist te perkryer jemi krenar qe atdheu yn ka artitest te tille 💯💋🖐️⭐⭐⭐⭐👍👍👍👍Per nga. Italia 🇮🇪🇮🇪🇮🇪🇮🇪🙋‍♀️💯💋🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️💯💋🌈

 • Vjollca Rushani
  Vjollca Rushani

  Jeni te mrekullueshem brabooooo😂😂😂😂😂

 • EDISON DRAMOLLI
  EDISON DRAMOLLI

  😂😂😂😂 u be' demi gey

  • Esmeralda Berohiti
   Esmeralda Berohiti

   Lllllllllllolloopi

  • Esmeralda Berohiti
   Esmeralda Berohiti

   Lolllllllooolllllllllloollllllllllollllllllllllllllooll

  • Esmeralda Berohiti
   Esmeralda Berohiti

   Looll

  • Esmeralda Berohiti
   Esmeralda Berohiti

   Pop. Llllll.mmllklkklkmmmlm. Il tuo nomelp non po i lIl. . ...l mmmmmmmmmmmmpp lmmmmmlllllllllllllllllllll moloppppilool ppppplppopipoip ll Mlika l

  • Esmeralda Berohiti
   Esmeralda Berohiti

   Lobqlll

 • Kujtim Hodaj
  Kujtim Hodaj

  Rrofshi e gezofshi ju qe qe na jepni buzeqeshjen ne te largurve f.l.m italia

 • Valbona Kasa
  Valbona Kasa

  🤣🤣🤣🤣

 • Dor Dory
  Dor Dory

  hahahaha Tajsoni 🤣🤣🤣🤣...Ky djal ka talent aman

Faqja Tjeter