Al Pazar - 1 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:29:34
156,319
Reddit
www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllakaj
------------------------------------------------------------------
Subscribe: algone.info

Komente
 • Klejda Boci
  Klejda Boci

  Taqua yll fare. Agron Llaka

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi

  Pssssss

 • Amanda Melisa
  Amanda Melisa

  Cbp o Visi Legeni

 • Rudina Leka
  Rudina Leka

  Eshte e pa besueshme se kushe qeshe me kete humore qe te hap barkun

 • max mayer
  max mayer

  qenka trashur ori bici

 • Olgerta Lzj
  Olgerta Lzj

  Pjesa e humorit perpuqen me pelqen shume e luajn Shume mire, lot fare eshte Visho😂😂😂😂

 • olti Gashi
  olti Gashi

  o i p[fetyr qa deshe te thuashn qe ke mbajtur kosovar ne banes me qfar i krahasove kosovaret i poshter q,,,robt

 • IndoDoesStuff
  IndoDoesStuff

  Shko he trap sadote mundohesh trapeje dukesh dhe nga pamja

 • Diana Najkolli
  Diana Najkolli

  Mesusja me prindrit suuper😂😂😂😂😂😂😂

 • Skender Kolami
  Skender Kolami

  Po vakon ku e kini....??

  • Anna
   Anna

   Iku te portokallia po dhe aty 1 her doli e spo e shohim me

 • Roza Tatani
  Roza Tatani

  Vetem Agron llaka te ben per te qeshur 😅😅 rsp nga Barcelona

 • Livis ndreu
  Livis ndreu

  Gezuar qoft nje vit i mbar ishalla iken edhe kovidi.

 • Sebastian Laska
  Sebastian Laska

  E kam pa mbi 10 her fiqon u shkriva

 • arta shoria
  arta shoria

  Bravo

 • Ardit Vlore
  Ardit Vlore

  Ec vlora bravo cunat e burgut lirim te shpejt

 • alen alen
  alen alen

  Fiqooo😂😂😂❤️

 • Susanna Rama
  Susanna Rama

  Bravi Bravi ragazzi bravi

 • Avni Beqiri
  Avni Beqiri

  Gon je 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj

  Alo viera haàaaa je i mathe Agron Llaka ciao italia 😀🤷‍♀️

 • Zhani Nelaj
  Zhani Nelaj

  Kur vehet mamaja me cupen ja bejt trurrin llall djalit

 • ela ela
  ela ela

  ❣️❣️❣️🙏🙏🙏🙋🙋👌👌👌🌹💞

 • Eni Ibra
  Eni Ibra

  Vetem portokallia eshte spektakli i vertet ne tv shqipetare. AL PAZAR KA QENE DIKUR TANI ESHTE KOT FARE

 • Festim Aliraj
  Festim Aliraj

  O goni mbylle kete al paz te njeitat gjera na apet barkun per tu par jane vetem klanifornia mbete duke ngren banane

 • Luli Vrapi
  Luli Vrapi

  😂😂👏👏👏👏👏👏

 • Nora Shkalla
  Nora Shkalla

  Jemi te papare te perkryer krenohemi me ju edhe se jemi. Italia ju shohim 2 here ne dite faleminderit 💯💯💯💯💯💯💯💯💯💋💋💋💋💋🇮🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯👍👍👍👍👍👍👍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙋‍♀️💯💋

 • Nafis Karameta
  Nafis Karameta

  po e ke thene fjalen artist i ke thene te gjitha .

 • Donika Bitraj
  Donika Bitraj

  😂😂😂😂

 • adelalee 31
  adelalee 31

  Ju lumte jeni shume te mire😍😍😍😍

 • Elisabeta Alibeaj
  Elisabeta Alibeaj

  👏👏👏👏👏

 • N A T A SH A M E T A J
  N A T A SH A M E T A J

  O visho. Po sa I shpifur je more visho. Ufffooo

 • Liza Frroku
  Liza Frroku

  Nuk ka kuptim humori pa Te madhin Agron Llaka edhe momentet me te merziteshme te jetes mendoj humorin tend dhe qetsoj shpirtin

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius

  Ta ni tfon Lulù ik 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Enkelejda Shahini
  Enkelejda Shahini

  Ju lumte Alpazar , jeni me te miret .Aktore te shkelqyer.

 • Diana Naikolli
  Diana Naikolli

  😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Eli Laç
  Eli Laç

  Hahahahha vdiqa 😂😂😂😂😂

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌👍🌹🌹🌹🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🖐️

 • Dode V
  Dode V

  🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🥕✏️

 • Vjollca Rushani
  Vjollca Rushani

  Jeni si gjithmon fantastik dhe te mrekullueshem te gjithe🌹💐🌷🌹💐🌷🌹💐🌷🌹💐🌷💐

 • Merita Mucelli
  Merita Mucelli

  Jeni të mbrekullushëm. Bravi👏👏👏😘

 • numer one
  numer one

  Gjen n til mir ben mjafto per 4 minuta qdo gje e regulohet dhe frutat pase 9 muajshe

 • Rovena Gusho
  Rovena Gusho

  Fantastic

 • Maria Vasili
  Maria Vasili

  Hàhaha 😂😂😂👌👏👏👏🌟🌟🌟🌟💋💋❤️❤️

 • Eda
  Eda

  GEZUAR PASHKET I urojme shendet edhe miresi te gjithe Orthodox Shqiptare kudo ku jane ♥❤ QOFSHIT GJITHMON TE LUMTUR ♥❤

 • PierChannel
  PierChannel

  Humor per kineze

 • Gg Bbh
  Gg Bbh

  sa e shemtuar si xhiraf e gjat

 • Elisabetta Resuli
  Elisabetta Resuli

  Bravi. Bravi

 • Elisabetta Resuli
  Elisabetta Resuli

  Mamma mia. Qe kur Ju kam zbuluar. Nuk Ju leshoj me. Bravi bravi.

 • Souzana Ka
  Souzana Ka

  Jeni te pa aritshem , Ju uroj shendet e gezuar Pashket .

  • Kadrije Progri
   Kadrije Progri

   gezuar pashket na mungon Vano i uroj me gjithe te mirat ishte shume e dashu

  • Suzana Kapidani
   Suzana Kapidani

   @Zachary Orlando ¹

 • Eda
  Eda

  SUPER JENI MBREKULLIJA VETE, NA KENAQET, BRAVO 👏👏👏❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 AGRON LLAKA JE MBRETI I HUMORIT. 👏👏👏👏👏JE LEGJENDE.

  • Eda
   Eda

   @Nora Shkalla Te Gezuar Qofshit Gjithmone, Ju Pershendesim nga Ireland 🇮🇪 ♥🇦🇱❤🇦🇱❤ 👋👋

  • Nora Shkalla
   Nora Shkalla

   Gezuar 1 maji 🥂🍵🥂🍵🥂🍵🥂🍵🥂🌟🌜🇮🇪🇮🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💋💯

 • Bali Ajet
  Bali Ajet

  😂😂😂😂😂

Faqja Tjeter