Aferdita Demaku ft Dona & Pimi Janova - Ma knaq shpirtin djali e qika (Fmija Jonë)
01:30
108,325
Reddit
Linku i kenges origjinale "Fmija Jonë"👇👇👇
👉👉algone.info/slow/video/pnDHuKKihHiJrKs
Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Aferdita Demaku on...
FB: smarturl.it/AferditaDemakuFB
IG: smarturl.it/AferditaDemakuIG
Subscribe: smarturl.it/AferditaDemakusub

© & ℗ Aferdita Demaku & Onair Media. All Rights Reserved

Komente
 • Qendresa.bahtiri Qendresa.bahtiri
  Qendresa.bahtiri Qendresa.bahtiri

  😎😎😎😎😎😍😍😍😍😍😍😍

 • Dashi Cajkri
  Dashi Cajkri

  O ti kesh me jet

 • Ibrahim Ramadani
  Ibrahim Ramadani

  Shumee shumee ju duam e gjithe familja ime nga gjermania kosova zvicra e amerika 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Ibrahim Ramadani
  Ibrahim Ramadani

  Nje familje shumee e bukur shumee e mrekullushme Allahu ju rujt prej synit keq mashalla 🧿🧿🧿🧿🧿❤❤❤❤🧿⚘⚘⚘⚘⚘🙏🙏🙏🙏

 • aola wili
  aola wili

  Mashalla aferdit ishalla iki me ymer e me na fak si djalin si qiken mashalla ju koft jeni familje e merkulushme 🙏🤲

 • Fari Sulejmani
  Fari Sulejmani

  Zoti ju rujt qofshi gjithmonë të lumtur Vuajtet dhe lotet e nënave Shqiptare nuk ndalen asnjher 🥲❤️ ju pershendes nga Hollanda

 • Mimi Moza
  Mimi Moza

  Allahu ti rujt evlad Aferdit te pershendes nga Prizreni ❤❤👍

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov

  Syri keq mos ju paft kurre zoti🤲 ju rrujte nga e keqja jeni family te mrekullueshem 👍👏❤❤

 • KUZHINA SHKENDIJES
  KUZHINA SHKENDIJES

  I paq me shendet dhe jete te gjate femijet

 • Erlinda Ela
  Erlinda Ela

  Gjith jeten te këndoft Zemra,e Adhuroi dhe dua aq shum Aferdiat Demakun,se kur ja ndegjoi zërin ma zbut shpirtin😚😚😚😚

 • valjeta lukaj
  valjeta lukaj

  Te kndoft zemra gjithmon nje kenge e mrekullushme respekt 😍🙏

 • Ve Ka
  Ve Ka

  O kendofsh gjithmon ne gezim

 • Fatmir Martinaj
  Fatmir Martinaj

  Ti rujt i madhi zot

 • Aferdita Demaku
  Aferdita Demaku

  Linku i kenges origjinale"Fmija jonë"👉algone.info/slow/video/pnDHuKKihHiJrKs👈

 • Aleksi Aleksi
  Aleksi Aleksi

  Te lumt ajo goj aferdita me gjith femit etu sa bukur kendoni 🌷🌷🌷☀️

 • beni beni
  beni beni

  Qofshi gjithmon te lumtur dhe ju kendoft zemra gjithmon💖💖💖

 • kosov m.f
  kosov m.f

  Amin ishalla o zot ☝️🙏🤲❤

 • Sevdaim Sadrija
  Sevdaim Sadrija

  Som bukur 🥰😘

 • Viva Kommentar
  Viva Kommentar

  Ju këndova zemra shum bukur dhe mrekullueshme me këndu nan e bi e djal në shtepi Respekt ✌️Si gjithmon

 • Albana Kryeziu
  Albana Kryeziu

  Mashallah ishalla me jetë gjatë lumturi qofte gjithë jeten me Prindritë

 • Valbona Shkreli
  Valbona Shkreli

  Sa bukur 🌟🍀👌

 • Ukaj Shpresa
  Ukaj Shpresa

  Marshalla zoti ju rujt ❤️ ❤️ ❤️

 • Zylfije Jusufi
  Zylfije Jusufi

  Mashalla zoti ju rujt jeni famile shum e mir ishalla zoti ju run ishalla gjdo famile e gzon gjdo famile me femi kush ikah zoti jav rujt kush si kah zoti ja fal anin 👐🙏🙌🙏👐👐🙌

 • Wishing You Happiness
  Wishing You Happiness

  🙏🙏❤️❤️❤️🙏🙏

 • Pavlin Frroku
  Pavlin Frroku

  Jeni te mrekullushem Zoti ju rujte kush ju paste inate keshtu ju pafte per dite e per nate

 • ah ah
  ah ah

  Si gjithemone aferdite e madhe je..mashalla fmit..harmoni paq gjithemone se jep mesagj te mire..love from Sweden..

 • Ariana Grande
  Ariana Grande

  Lumturi paqi gjithmone. Kenget e tua kur i nigjoj shpirtin ma kenaqin ju duaaaaaaaa

 • Lina Zeqiri
  Lina Zeqiri

  ❤❤

 • Aksa 21po do e shikoj
  Aksa 21po do e shikoj

  O MashaAllah

 • Arsa Begaj
  Arsa Begaj

  Aminn ishalla krejt ata qe nuk kan fmi zotii ju jepp e ju ngroh shpirtin

 • Marjana Mardedaj
  Marjana Mardedaj

  Ju kendoft zemra o zot mbushe plot me femij dhe dashuri cdo shtepi amen o zot

 • Kristina Nikollbibaj
  Kristina Nikollbibaj

  Zemra ju gezofte 👍🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Dard Krasniqi
  Dard Krasniqi

  Zoti ju rujt far familje❤

 • Mama Mama
  Mama Mama

  Ma mira je. Ishalla ju run zoti. Shum kam qef mi ni keng te tua. Bravo. Respekt

 • Adnan Krasniqi
  Adnan Krasniqi

  Rrofshi u gezofshi

 • Nexhat Dina
  Nexhat Dina

  Bravo ju qoft ju lumt jeni ma te mirt❤❤❤

 • Linda Linda
  Linda Linda

  Allahi ti rujt ashtu Ethe une ikom dy evlad Allahi me ka gzu me evlad qik e djal kush ika Allahi ja rujt aj qe sika Allahi jav falt Amin ☝️☝️☝️☝️☝️

 • Gresa Hoxha
  Gresa Hoxha

  🥰🥰🥰🥰

 • Besnik Topi
  Besnik Topi

  👏👏👏🙏

 • Serbeze Alimehaj
  Serbeze Alimehaj

  Aferditen e duam shume si kengetare, edhe femijet i ka siq eshte vet e mire.

 • Imeri Shpenza
  Imeri Shpenza

  Mashalla Afrdita ipatsh me jet tqjat inshallha zoti jurujt inshallha 🤲😘😘😘

 • Melek Ljimoni
  Melek Ljimoni

  Valla si zemra ngat nanes Allahu ju rujt inshallah se valla boll na ka mar malli me kon ngat e me ja prek doren nanes q😔😭😔😭

  • wnnalis cioov
   wnnalis cioov

   gjithmon 🙏🙏🙏💖💖💖💖

 • Zejnie Uka
  Zejnie Uka

  Ju knaqt zoti treve

 • Arlinda Rexhepi
  Arlinda Rexhepi

  🤗🤗😍😍👌☝

 • Bajram Lamaj
  Bajram Lamaj

  Urime dhe Matshallah Zoti ju bekofte dhe drite e paci jeten🙏🙏🙏

 • Flore Berisha
  Flore Berisha

  ❤❤💙⭐⭐⭐👏👏👏

 • Iliriana Alikaj
  Iliriana Alikaj

  Zoti ju bekoft ishalla. Marrshalla Aferdita nje famiglie e completume..

 • Νορα Σαντρια
  Νορα Σαντρια

  Ti rujte zoti qofshi jetegjate e te lumtur gjirhmone 🙏🙏💥💥

 • Maria Metane
  Maria Metane

  Ju lutet gaja Amin ishalla rrespeket

 • Ebubeker Osmani
  Ebubeker Osmani

  Ne kto dit Ramasani jemi merzitur boll per familjaret ton zoti ju gzoft me krejta te mirat lum t Aferdita per kto dy fmi zoti ju ruajt nga e kecja dhe qofshi gjithmon bashk ju duam

 • Sadije Fera
  Sadije Fera

  Zoti jurujt Aferdita fmit ike si drita ❤❤❤🤲

 • Juli Juli
  Juli Juli

  O zot syt me lot mi mbushe me kte kenge dhe un kam elhamdulilah nje vajze dhe nje djale ju ruajt zoti sukese pacit ❤️❤️🤲🏻🤲🏻

  • aola wili
   aola wili

   Ju këndova zemra shum bukur dhe mrekullueshme me këndu nan e bi e djal në shtepi Respekt ✌️Si gjithmon

 • Liti Berisha
  Liti Berisha

  Syri keq mos ju paft kurre zoti🤲 ju rrujte nga e keqja jeni family te mrekullueshem 👍👏❤❤

 • Gjakova 20
  Gjakova 20

  Ska dhurat me te bukur. Se femit jan shpres motiv i jetes femia ta knaq zemren 🙏🙏🇦🇱🇨🇭

 • Elbasane Krasniqi
  Elbasane Krasniqi

  I paq me jet te gjat ❤❤❤na emcjoneve te duam shummm je ⭐⭐⭐🌺🌺🌺❤❤

 • labinot shaqiri
  labinot shaqiri

  Mashalla ju shkoft mbar perher

 • Sara
  Sara

  Ah sa me lakmut afer nanes, une jetoj me gurbet dhe nene time qe dy vite nuk e kam par shume kam mall per te, Allahu inshallah na i ruan nenat kudo qe jan!🥰🤲

  • Melek Ljimoni
   Melek Ljimoni

   Amin inshallah 🤲🤲

  • Melek Ljimoni
   Melek Ljimoni

   Edhe mu valla mka mar.malli njet si ty qe dy vjet se kam.pah hajt inshallah Zoti na mundesoft me shku tash veres inshallah mos ta nin se ka plot si na qe na mungon malli nanes babes 😔😔😔

 • Silvana Mullahi
  Silvana Mullahi

  Lumi per ate qe ka vajza 😢😢💔Zoti i ruajt femijet tane... Zoti i gezofte te gjithe prinderit me femi 🤲❤

  • Albana Kryeziu
   Albana Kryeziu

   🙏🙏🙏

  • Lila Bytyci
   Lila Bytyci

   Ishalla Edhe ty mi qik

 • Rifat Osmani
  Rifat Osmani

  Allahu ju knaqt gjithomn😘😘😘

 • Suzana Farizi
  Suzana Farizi

  Mashallah sa bukur

 • Arbana Armand Kastrati
  Arbana Armand Kastrati

  Mashalla zoti ju rujt❤🙏😘

 • Lula Prifti
  Lula Prifti

  Te uroje nga zemra gjithe te mirat e kesaj bote SA bukure Respekte 💖💖💖

 • Begie Ahmetaj
  Begie Ahmetaj

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤👸👸🤴🤴💑💑💞💞

 • Donika mekshi
  Donika mekshi

  Ju kendofte zemra gjithmon 😘😘😘😘😘😘

 • Fred Pjetri
  Fred Pjetri

  Marshalla zoti ju rujte e ju bekofte me cdo tmir e atyne ce skan fmi zoti jau gzoft prehnin e ato ce i kan zoti jau rujte e jau gzoft zemren per uladin aferdita zemra te kendoft gjithmon 🙏🙏🙏💖💖💖💖

  • Fred Pjetri
   Fred Pjetri

   💖🙏

 • mexhide bytyci
  mexhide bytyci

  Zoti ju rujt 🙏

 • Neta B
  Neta B

  Paqit gjithmon lumturi

 • Xhorxhia Elezi
  Xhorxhia Elezi

  Keta Jane kengetare qe kendojne me mire live se play back bravo 😍😍

 • kreshnik sadikaj
  kreshnik sadikaj

  Shum shum bukur megjathate edhe emocjonuse ju lumt Rrini meshendet

 • Bekim Gashi
  Bekim Gashi

  ALLAHU JU SHPERBLEFT ME TE MIRA PERSHENDETJE NGA AUSTRIA ADONIS E AGON GASHI ALINA E AGNESA GASHI JENI SHUM TE MIR BRAVO ❤❤❤

 • Nazë U
  Nazë U

  Zemra ju gezofte bashke, e kurr kenga mos u ndalt🙏🏻

 • shake Kuqi
  shake Kuqi

  Amin

 • Niceynice00
  Niceynice00

  Zoti ti ruaj gjith femit dhe zoti thju japi ature qe skan si cili prinder te shegoj dashurin te nje femijes suksese shum bukur duken si githmon nje peshendetje nga America 🤗🤗

 • Sonila Hykaj
  Sonila Hykaj

  MashaAllah MashaAllah Zoti u rujt 🤲🤲🤲

 • Sahit Muzliaj
  Sahit Muzliaj

  Mashalla zoti ju rujt aferdita je yll i muzikes te knoft zemra gjith per lumturi

 • bardhec Uka
  bardhec Uka

  Oj aferdit ti veq kendon pdr pare vet ke shum pak fmi ti eki lan motren pa moter vallan pa vlla fmija tu gjith mon jan te vetmum pa vlla pa motr le ate veq kendon per leklama zoti ta rujt ket djal ishalla se ndegjon ty ju ve keni ngajt me uba me fam une pa pun qaq te madh ikam kater fmi 3 vajza dhe mat voglin djal nuk indrroj me pasunin ekrejt botes pak zor mi rrit pö kalohen sod ikam dy infermjere te dipllomume etjere ne shkoll kur isho me behet zemra mal .

  • kosov m.f
   kosov m.f

   @Aferdita Demaku amin ishalla te lumt goja allahi ti ruft fmin mashalla si yll i ke ☝️🙏🤲

  • bardhec Uka
   bardhec Uka

   @Melissa Karaqica une mendo mir nuk ekam pas per djal apo vajz por ne testin e saj esht te mbushet shpija fmi une ikam shkru motren pa motr vllan pa vlla ika veq dy fmi eje shpija plot .

  • Melissa Karaqica
   Melissa Karaqica

   @bardhec Ukawow bash ti sen nuk paske thane!!! Ti veq kqyre qka ke shenu vet , edhe pyte vehten diqka!!!! Po ti qe e paske fmiun tan te Katert Djal!! Pse nuk vazhdove ???? Po te ishte djali fmiu yt i dyt nuk i kishe 4 fmi sod, si shqiptari qe deri sa ti lind djali 3 vajzat nuk kan pas vler!!!!!! Vetem te ne ndodh kjo, 10 Vajza me ju fal Zoti prap nuk jan te knaqur deri sa te ju lind nje djal!! Gjynah me gjyku njerzit , e Sidomos Aferditen me familjen e saj qe jan shembull i Mir si per femijet tone si Nanat kah do qe jan let Marrin msim se si Duhet te Rritet fmija dhe Edukohet,!!!

  • bardhec Uka
   bardhec Uka

   @Aferdita Demaku jo valla djalin ekam mbas vaszav bili edhe ate ne mosh te shtyar mbas 47 veq mos mi len motrat pa vlla deshti zoti ma fali edhe ti zonja aferdita dy fmi mu mdoken pak esht dhunti e zotit por ke pas mundesi megjeth kur endegjova kengen tende shumshum kujdes tekstin ekengv por djali yt shum mu dhimt me gjeth se esht pun ejuja por si kengtare shum kam respekt .

  • Aferdita Demaku
   Aferdita Demaku

   Zoti ti ruajt ty dhe gjithe femijet e botes e Zoti ju falt dhe atyre qe skan🙏! Ndersa keto fjalet tjera qe i ke than per mua jane paragjykime tua si njeri i ditur e ne fakt s'po din por po ke qejf me than diçka. Edhe ti tash po dashka edhe nje djale me pas me ja ba edhe nje vlla sipas teje...Kur don me shkru e me than diçka mendo mire a ke naj baze, a ke naj arsye a vetem me ra ne sy. Kerkoj falje por mua mu duke i pa kuptim ky shkrimi juaj!

 • Erol Kır
  Erol Kır

  👏👏👏👏👏👏👸👸🤴🎼🎶💯

 • Mejreme Drugzani
  Mejreme Drugzani

  Mashallah 💞💞

 • Aferdita Dakaj
  Aferdita Dakaj

  Mashalla aferdit ishalla iki me ymer e me na fak si djalin si qiken mashalla ju koft jeni familje e merkulushme 🙏🤲

 • Elhomdylilah
  Elhomdylilah

  Amin

 • Nexhmije Ahmpppeti
  Nexhmije Ahmpppeti

  Si yjee

 • Mark Gegaj
  Mark Gegaj

  😍😍🤩🥰🥰🥰🌹🌹👏👏👏🙏🙏🙏

 • Zymrije Fetahi
  Zymrije Fetahi

  🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Ana Ferati
  Ana Ferati

  Ju lumte goja 😍😍

 • Njomza A
  Njomza A

  Ishalla 🙏❤️

 • driton kelmendi
  driton kelmendi

  mashalla zoti ju rujti gjithve🙏👑❤️❤️❤️👑👑❤️🙏🙏🙏

 • Krisztina Grabanar
  Krisztina Grabanar

  ♥️♥️♥️😘

 • Anjeza _
  Anjeza _

  🤲🤲Inshallah

 • kushtrim trimi
  kushtrim trimi

  🌺🌺🌺

 • kushtrim trimi
  kushtrim trimi

  mashalla 🌷🌷🌷

 • merita Bytyqi
  merita Bytyqi

  Mashalla ju kofte 🧿🙏🤲

 • LOLA ASMR
  LOLA ASMR

  Mrekulli ♥️♥️♥️♥️Zoti ju Bekoft ♥️ Teper bukur me ju Pa ♥️♥️♥️

 • hallo Hallo
  hallo Hallo

  Zoti Madh plotsojav ket deshir atyre qe nuk kan Fmi Amin ❤❤❤ Aferdita ti je ni mrekulli 😘

  • Esmeralda Kula
   Esmeralda Kula

   Amin O Perendi

  • Lumnije Selimi
   Lumnije Selimi

   Po valla qashtu esht ishalla zoti ju jep atyve qe skan o zot ,se un vet jam kan 10 vjet po um gzoj zoti mi dha dy ylla qe mu ka mbush shpija ishalla zoti jav plotson deshiren atyve qe ka nevoj.

  • Vitore Beqa
   Vitore Beqa

   🙏🙏🙏🙏

 • giorgio rossi
  giorgio rossi

  A jan femit e tu zoti ju ruejt shum bukur 🥰🥰🥰

 • 1234 hallo
  1234 hallo

  Mashalla zoti va plotsoft xhith deshirat qe keni nejet Aferdita tedun shumica shqiptae Ty e per femite tu dihet qe tedun ju uroj tekeni shendet Lumturi suksese xhith temerat nejet per shum vite 🌟

 • Rion Hysenaj
  Rion Hysenaj

  Mashallah zoti ju rujt e ju gezoft te gjitheve🥰😍❤

 • ana l
  ana l

  Zoti ju rujte shum te mire jini

 • Liza rraqi
  Liza rraqi

  😍😍🙏🏼🙏🏼

 • Helena Gashi
  Helena Gashi

  Mashalla zoti ju rujt 🙏❤😗😗😗

  • Makbulemurati Makbulemurati
   Makbulemurati Makbulemurati

   💔💔💔💖💖💖💖💙💙❤

  • Makbulemurati Makbulemurati
   Makbulemurati Makbulemurati

   💚💚💖💖💕💕💓💓💜💜

 • l
  l

  ❤❤❤

Faqja Tjeter