5-VIP Shqiptarë Vilat më PËRRALLORE...
02:51
21,325
Reddit

Komente
 • Nadia Ruka
  Nadia Ruka

  O i gezofshin o zot.

 • pranvera Vajushi
  pranvera Vajushi

  Igezofshin me shendet te mira paçin gjithmone! 🌹🌹🙏

 • Piera Matteoni
  Piera Matteoni

  Ju lumte bytha , se me bythe i kabe bere dhe jo me krah. Buk i kame zili .kur te vdesin. Varri do te jete i njejte, dheu gjurhe ashru, njelloje i rende

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore

  Blendi ja ka dhen sali berisha per lepirjen qe i ka ber saliut per 30 vjet

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore

  Do par mir se kush i ka ber parat ermal i apo ami

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj

  Me shum halle kan se fukarenjt gjum skan ne sy

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj

  Ose kush te vjeth me shum po ku u ben miljarder kta haha e hihi oi oi

Faqja Tjeter
Sadakatsiz 29. Bölüm
2:5:32
908 mijë