2TON - M’KUJTOHESH
02:51
3,409,895
Reddit
Music : 2TON
Lyrics : 2TON
Beat : NEGO
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6BgVHrgMT4ny1K3CZBIhv8
iTunes: music.apple.com/us/album/mkujtohesh-single/1551331578?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/MKUJTOHESH
Follow 2TON on:
► instagram.com/2tonofficial
Follow NEGO on:
► instagram.com/nego_aye
Lyrics :
Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Ma mir qe nuk e di me kon takohesh
Ko met taku prap prap, zemra po ma nin
Ti as nuk em thirr, as numrin nuk e fshin
Ti e din qysh marr frym ti ma din dopsin
Ti ma ke msu vujtjen ma ke msu dashnin

Qysh jom sill me ty ty nuk sillna sillna
Qysh jom mirr me ty ty nuk mirrna mirrna
Gjith ke dasht me ble tesha me firma firma
Me mu e ke pas jeten si n filma filma

Baby per ty kejt i disha
Per ty kom hargju krejt qka kisha
A ishe kon me mu mos t kisha
M kujtohet kur dilsha e t thirrsha

Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Mamir qe nuk e di me kon takohesh

E kom dit kur rren e ki dit qysh m kthen
Un e di qka blen ti e di ku m gjen
Ti hala m permen un e di ket sen
Cuz you was my girl, and i was your maan
Mu kan vetja, s’tlen urrejtja
Tmungon prekja, spres mem thon sorry
Shum krenari , qata sem ki
Tmungoj e di , spres mem thon sory
Smuj at kang me ngu se em kujtohesh
Smuj n at ven me shku se em kujtohesh
Ni got ver e pi ti em kujtohesh
Mamir qe nuk e di me kon takohesh

Komente
 • Ilirjana Krasniqi
  Ilirjana Krasniqi

  Ari

 • Jsjshshs Bshshs
  Jsjshshs Bshshs

  Ghana snyxslymynx yxbxbnddkpwlwlslmsmmsndndnndndndndkewkewwowç1

 • Ble Lushka
  Ble Lushka

  Je me i miri,i thjesht,fjale te verteta,pa femra kurva te zhveshura,JE ME I MIRI,TE ADHUROJ!

 • Vitaliy Karbashevsky
  Vitaliy Karbashevsky

  wow. a lot of autotune here lol. couple of tons.

 • suli cena
  suli cena

  iuy

 • Ray Mond
  Ray Mond

  Ata ce kan bo dislike jan fansa te autotune

 • Faris Ali
  Faris Ali

  Shum e mir kenga bravooo😙

 • Алиса Алиса
  Алиса Алиса

  OMG!I LIKE THIS ❤WITH LOVE FROM UKRAINE

 • bilinas mini
  bilinas mini

  keng superr esht 😊😊😊😊😊😊 te lumt 2ton

 • syla syl
  syla syl

  bravo hit bre si gjith kto kang

 • Sikur Kaimov
  Sikur Kaimov

  Я ничерта не понимаю про что песня... Но 2Ton выдал отличную песню снова.... Отличный бит и музыка.. Красава

 • Elisabeth Strassheim
  Elisabeth Strassheim

  Love from Germany ❤

  • bilinas mini
   bilinas mini

   Je super fare 2 Ton👍

 • dolita windo
  dolita windo

  Love from Pakistan ❤️😎

 • Avni Krasniqi
  Avni Krasniqi

  💫👑

 • Shefkije Shartari
  Shefkije Shartari

  Sa mir

 • agi agi
  agi agi

  👌👌👏👏👏👏👏bravo

 • bajramche
  bajramche

  Gjith King 🔥💯

  • dolita windo
   dolita windo

   2 Ton-shum e pelqej-LIKE 2 Ton-hic se du-DISLIKE

 • pida siouy
  pida siouy

  Kush meriton ma shum fam ?? 2ton-Like Bardhi-Comment 🙂🙃

 • Luaras Rudi
  Luaras Rudi

  ljfskgdgdtfh

 • Fariel TV
  Fariel TV

  Super kenge 2Ton bravo. Big salam from Azerbaijan. Te dua Shqiperia

 • mirela bakiasi
  mirela bakiasi

  Thjesht suuupppeeerrrrr

 • armando bleta
  armando bleta

  FEMRA NGELET NE ZEMER E NE memorje NJESOJ sic ngelet KOKAINA NE GJAK ❤❤❤💘

  • armando bleta
   armando bleta

   @pida siouy 🖐❤

  • pida siouy
   pida siouy

   Hi i get 1k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

 • Arbania roots
  Arbania roots

  2 Ton reperi ma i mire shqiptar! 🙋🏻‍♂️

 • Mirjeta Hoxha
  Mirjeta Hoxha

  2ton m kujtohesh

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   🐖🐖💩💩🙈i ferizait qorri me syze shko qoban🐖🐖🐖🐖🐖💩

 • Emily An
  Emily An

  I m waiting ❤🌹🇩🇿

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   what??

 • Travis Stoaty
  Travis Stoaty

  *Dio ha dimostrato il suo amore per noi mandando suo Figlio Gesù Cristo, morto e risorto dai morti per darci la vita eterna.* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *(alza gli occhi e chiediglielo)*

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   like nqs po degjon kengen dhe po lexon komentet

 • Stefa Sotiom
  Stefa Sotiom

  Je super fare 2 Ton👍

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   Hey! I loved the video!!

 • Aurora Berisha
  Aurora Berisha

  Ky vertet eshte i cmemdur

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   psyychoooo

  • Emily An
   Emily An

   🥰🥰🥰🥰

 • opzz xsin
  opzz xsin

  I m waiting ❤🌹🇩🇿

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   🥰🥰🥰🥰

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   Bravo 🙌🏼

 • tesa Pacolli
  tesa Pacolli

  albanian music us the best!! shqipe

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   Kenge e mrekullushme

 • me dorë në zemër
  me dorë në zemër

  2 Ton-shum e pelqej-LIKE 2 Ton-hic se du-DISLIKE

 • SHQIPvideolojra
  SHQIPvideolojra

  shum fort kendon veq qeli sy be haha

  • SHQIPvideolojra
   SHQIPvideolojra

   @opzz xsin haha ska koment amo veq qe kendon mme sy mshel se kshtu facell o haha

  • opzz xsin
   opzz xsin

   e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 • niduoe stre
  niduoe stre

  I'm waiting

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   2ton the BEST

 • Luanmondi Nuhaj
  Luanmondi Nuhaj

  Girls in this time...very hard to find one normal girl..not fake and monny in the mind😅😅😅😅😂😂🤣

 • Justin Moresby
  Justin Moresby

  Wow i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   ❣❣

 • Aaron Jenks
  Aaron Jenks

  Hi i get 1k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

  • soinu foig
   soinu foig

   You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

 • Moni Mahony
  Moni Mahony

  kusch po wjen mema hanger Karin 200 Euro jam ne germani München 😘

  • niduoe stre
   niduoe stre

   You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

 • Elona Sina
  Elona Sina

  Kenge e mrekullushme

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   e vertetee....

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   E kupton se e ke dasht dikon me zemer nese tu e ngu qet kang ai person tsillet n'mene 💔

 • Anisa Nisa
  Anisa Nisa

  🐖🐖💩💩🙈i ferizait qorri me syze shko qoban🐖🐖🐖🐖🐖💩

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   Hitmaker ✌🏼

 • GameZone BellaBoy
  GameZone BellaBoy

  G tkom

  • GameZone BellaBoy
   GameZone BellaBoy

   @soinu foig walla po 😅😅😅

  • soinu foig
   soinu foig

   e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu

  like nqs po degjon kengen dhe po lexon komentet

 • G Kristel
  G Kristel

  King 🥰🥰🥰🥰😻😻😘😘😘

  • soinu foig
   soinu foig

   Ky eshte i lodh veq muzika si ban te shurdho veshet kte eshte me e qu te psikiatri ada

 • G Kristel
  G Kristel

  Je ma i mir 😍😍😍💙💙💙🤩🤩😘😘😘😘😘😍😍😇😇😻😻😻😻❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙😇😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  • soinu foig
   soinu foig

   Like:gota Koment: m'kujtohesh

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi

  Bravo 🙌🏼

  • bodoti qwiu
   bodoti qwiu

   Hitt do behet pa perjashtim💘🙈

 • Fjori Fjori
  Fjori Fjori

  Bravoo

 • Megi Adl
  Megi Adl

  😻

 • Ptao Tom
  Ptao Tom

  e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

 • Ab Aba
  Ab Aba

  ❣❣

 • Tony
  Tony

  2ton the BEST

 • Ari S Ana
  Ari S Ana

  e vetmja mangesi e kesaj kenge eshte se mbaron shum shpejt🥺

  • Piano Shqip
   Piano Shqip

   në repeatt ooo 😂

 • Ledian Morina
  Ledian Morina

  You were my girl i was ur man. O trum Jo. You was my girl

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   Hitt

 • edon heta
  edon heta

  Hitmaker ✌🏼

 • Minife Pacolli
  Minife Pacolli

  🙄🤔👍kenga qe te ngjall ndjenjat 😫

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   Hita mas hita

 • Love Calming Relax
  Love Calming Relax

  *Good evening*

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh

  Like:gota Koment: m'kujtohesh

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   Si e ka emrin ajo kënga e 2ton kur i msheli syt je njeriu par qe m kujtohesh

 • Anisa Nisa
  Anisa Nisa

  Ky eshte i lodh veq muzika si ban te shurdho veshet kte eshte me e qu te psikiatri ada

 • minij hooi
  minij hooi

  8 minutes✨

 • bofooit gojo
  bofooit gojo

  Hitt do behet pa perjashtim💘🙈

 • Arsim Berisha
  Arsim Berisha

  NNe got ver e pi ti e me Kujtohesh 😂🤷‍♂️

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   O be qishtu knojn shqiptart👰👸👰👸

 • Ilire Sadiki
  Ilire Sadiki

  Nxndndndjdjenrjrkrjrjrjrjdjdjdkkddmddkldkessddkjr

 • Al Beshure
  Al Beshure

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   Super

 • Tali Gims
  Tali Gims

  Viva 2ton I’like You Your Music 🇲🇦🇲🇦

  • Enver Troci
   Enver Troci

   Viva bruda is Noizy not 2ton

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi

  Kurr nuk deshton 🙌🏼

  • minij hooi
   minij hooi

   ❤️❤️❤️

 • ?????????
  ?????????

  Hitt

 • Sejdi Sadiki
  Sejdi Sadiki

  Fjfjdodofofoforky4llthczf. #😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😇😡😬😐😬

 • Sejdi Sadiki
  Sejdi Sadiki

  Bgvhhhhfgyhhhhhhhhhhhuikkoii

  • Cassie
   Cassie

   Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

 • Sejdi Sadiki
  Sejdi Sadiki

  😁😐😇😇😇😇😇😇😇😴😇😴😇😴😇😇😇😇😇😢😇😇😴😇😇😴😇😇😢😇😇😇😇😇😴😇😇😇😇

  • Sejdi Sadiki
   Sejdi Sadiki

   Kvkfnfjfkhkgfjniyioeng

  • Sejdi Sadiki
   Sejdi Sadiki

   😉😢😢😇😢😇😇😢😇😢😢

  • Sejdi Sadiki
   Sejdi Sadiki

   Fnfmfmrnrnrnrjtjtjtjrjrjrj

  • Sejdi Sadiki
   Sejdi Sadiki

   Eitkrgjyj itfjt 6fklt fjtmjddofirijririrriiri lddltdkkdkddjfkkdkdjdlfkfkfkdjddnr Flflflforfifjjrrkerkrkeklrlrkrorlepepepepeepeprtp7oetsdter61sfgfstt2sfgsty3sdfwxhu82ggģüuwtfsyhc0ypyoyoyptptltlrorttptototorotorototototototttptotoorotototototorotirirorrorororo4

  • Sejdi Sadiki
   Sejdi Sadiki

   Rkfkrorotlto

 • kidabutrintimeri Butrintkidaimeri
  kidabutrintimeri Butrintkidaimeri

  Si e ka emrin ajo kënga e 2ton kur i msheli syt je njeriu par qe m kujtohesh

  • Cassie
   Cassie

   Bravo 2ton 💖🇦🇱

 • FootballisaboutJoy
  FootballisaboutJoy

  Hita mas hita

 • soinu foig
  soinu foig

  Like kush menon qe e ka djeg me kit muzik 😍

 • Anisa Nisa
  Anisa Nisa

  I kujtohet dashnorja sa i shpif o zot ada

 • Genta Lena
  Genta Lena

  💖💖💖💖

 • Genta Lena
  Genta Lena

  O be qishtu knojn shqiptart👰👸👰👸

 • Albin Bytyqi
  Albin Bytyqi

  2:02

  • soinu foig
   soinu foig

   Konga e mire, vec mos me pas vjedh klipin prej kenges Leila nga Reynmen ish kon shume mire.

 • Tolja Gazmend
  Tolja Gazmend

  ❤️❤️❤️

 • Frida Fridaa
  Frida Fridaa

  Super

 • Joanna
  Joanna

  Kush e bon nji like Zoti e Bekofte Ju pershendes nga London 🇦🇱🇬🇧🥰🥰🥰🥰🥰🙌

 • Bono Vox_2
  Bono Vox_2

  S'muj at keng me ngu se m'kujtohesh, po e ndegjoj kete me nje gote vere, shko n djall e kurr mos u kthe me, shendosh kryet se ka kapela plot. ...

 • Aferdita gj.
  Aferdita gj.

  Wauuu shum nice🌹🙌

 • Erdi zeqiri
  Erdi zeqiri

  Bravo 2ton 💖🇦🇱

  • Joanna
   Joanna

   King

 • Cassie
  Cassie

  Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

 • stefani franc
  stefani franc

  i njejti stil gjithmon kot .... gjith konget qe ka po isoj jan

 • Gameon
  Gameon

  Qysh pe don kang dashnie a rrep 2 ton baba i kti sporti,like per hitin e ri 🧿

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy

  Nuk e di a ka naj kong qe su bo Hit 2TON ma i forti 💪

 • Aranit fishti
  Aranit fishti

  Super

  • Cassie
   Cassie

   MERCEDES GT-63S algone.info/slow/video/eoaWtohsrpKXpWw

 • Nazmi Kaludra
  Nazmi Kaludra

  2 TON ***JE NUMER NJE NE ALBANIAN MAKING MUSIC 👍

 • Princ D
  Princ D

  Nuk e di a ka naj kong qe su bo Hit 2TON ma i forti 💪

 • Arb Blessed
  Arb Blessed

  Konga e mire, vec mos me pas vjedh klipin prej kenges Leila nga Reynmen ish kon shume mire.

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   Perrfektt 🔥🔥🤙🏻

 • Roovi
  Roovi

  I love this song 😍❤

 • Mervete Shukolli
  Mervete Shukolli

  👍👍👍👍👍

 • Kitha SHQIP
  Kitha SHQIP

  Me Ne Fund Mezi Prita

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra

  Oo djalo kanget e tuja jan njejt viq gocat po i dron njeri pa stilllll ku beeee po i qan keto goca oo mshyt

 • Emily An
  Emily An

  8 minutes✨

 • Albanian Version
  Albanian Version

  Super keng Super kengetar Super Ndjesi 🎶🎵🎶

 • Vionton Prenka
  Vionton Prenka

  King

 • JONI OFFICIAL
  JONI OFFICIAL

  Kenga me e re e imja ju lutem shikojeni JONI - WHOOPTY ALBANIAN VERSION algone.info/slow/video/gX6TzJWtf4GKq2Q

  • Emily An
   Emily An

   Disa kujtime po na vrasin dhe lëndojn sado kohë që kalon nuk harroen 🥺

 • JONI OFFICIAL
  JONI OFFICIAL

  Kenga me e re e imja ju lutem shikojeni JONI - WHOOPTY ALBANIAN VERSION algone.info/slow/video/gX6TzJWtf4GKq2Q

 • JONI OFFICIAL
  JONI OFFICIAL

  Kenga me e re e imja ju lutem shikojeni JONI - WHOOPTY ALBANIAN VERSION algone.info/slow/video/gX6TzJWtf4GKq2Q

 • ATEŞLER
  ATEŞLER

  MERCEDES GT-63S algone.info/slow/video/eoaWtohsrpKXpWw

 • Anno Vm
  Anno Vm

  This auto tune thing Made people famous 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️

Faqja Tjeter
2TON - GOTA
02:49
13 mln
S4MM - Tradhtare
03:18
2,5 mln
Yasak Elma 100. Bölüm
1:52:46
803 mijë