2TON - AKTORE
5,700,170
Reddit
Music and Lyrics : 2TON
Beat : NEGO
Video : N’pik creative

Metro Music

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6JUrA4...
iTunes: music.apple.com/us/album/akto...
acromaxmedia.lnk.to/AKTORE

Komente
 • Lorian's art
  Lorian's art

  Suksese

 • Ufo1234
  Ufo1234

  ky ban muzika per Loqk

 • Emine Luzha
  Emine Luzha

  Kengt e tua peshojn 10 ton

 • xrrxy vvoi
  xrrxy vvoi

  This is the music i will hear😍

 • Avni Nuhiu
  Avni Nuhiu

  I like youre music

 • Arta Bekteshi
  Arta Bekteshi

  p⁰⁰06.10.198399

 • NK
  NK

  Desole

 • Brunilda Gjeli
  Brunilda Gjeli

  Jii

  • xrrxy vvoi
   xrrxy vvoi

   Bavo 👍👍👍🇦🇱

 • mllop aeet
  mllop aeet

  Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti

 • Ermir Perroj
  Ermir Perroj

  Bravo 2ton te mahnit me kenget qe ben 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • trp prosime
  trp prosime

  i vetmi person nuk ben disa nuk shan ne muzik zoti te rujt familjen suksese

 • Xh. M.
  Xh. M.

  Ma i Miri ner krejt Kengetart e Reperav! Love 2Ton❤️

 • Lindon Redzepi
  Lindon Redzepi

  Syt zdu me ti PA zdu me ty PA asnihere MO. Aaaa

  • mllop aeet
   mllop aeet

   Refrenin e paska vjedh nga - Dasole - Saxion d’assult-

 • Cassie
  Cassie

  I love it🥺❤

 • Artjola Jola Jata 💞
  Artjola Jola Jata 💞

  I mrekullueshem

 • Leon Pacolli
  Leon Pacolli

  Muzik mat mir spo shoh ❤

 • Nisa Saiti
  Nisa Saiti

  🤑

 • Bujarmorina Morina
  Bujarmorina Morina

  milioneri ferizaj suksese kang emir bravo te shkon mir

  • Cassie
   Cassie

   perfekt❤❤

 • Erlind Hysa
  Erlind Hysa

  I vetem kengetar qe mplq shum e te ben per veti per kenget👌👌

 • abdo D
  abdo D

  Foooor🇩🇿🇩🇿

 • Samire Kodra
  Samire Kodra

  me i miri je 2 ton

 • Minire Hoxha
  Minire Hoxha

  Bavo 👍👍👍🇦🇱

 • Serdjane Supnaj
  Serdjane Supnaj

  Hi🇦🇱❤❤ 2ton

 • Bleona Muhadri
  Bleona Muhadri

  🥺🥺

 • Sh Be
  Sh Be

  👌👌👌👌😘😘😘

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide

  Kush e kishte vu alarmin ne u kujtu se pertote me e prit 🤣🤣

 • Music Treasure Studios
  Music Treasure Studios

  Refrenin e paska vjedh nga - Dasole - Saxion d’assult-

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh

  Hit hit aaa seni o hitt 2Ton e ka djeg si per cdo vitt vitt 🔥🔥🔥

 • Ciprian
  Ciprian

  don't know shit what he is saying but sounds 🔥🔥🔥

  • Charming nowhere to hide
   Charming nowhere to hide

   Bravo 2ton shkelqen ne xhdo keng suksese❤❤

 • Vegim Gashi
  Vegim Gashi

  I vetmi kengtar qe nuk ben dissa nuk ka shajtur ne kenget e tij😃

 • Nexmije Gashi
  Nexmije Gashi

  perfekt❤❤

 • albiona boshnjaku
  albiona boshnjaku

  Tekstin

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   Q

 • Roland halilaj
  Roland halilaj

  kjo vajza qenka si Sadna ...

 • Shkelzen Krasniqi
  Shkelzen Krasniqi

  Bravo , je me i miri

 • bowen voowy
  bowen voowy

  Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti

 • Xhesjan Dyli
  Xhesjan Dyli

  Ti nuk meriton dislike 🙌

 • Amelia Brata
  Amelia Brata

  Kengetar me kenget me te bukura pa fjale banale 1 je 💫💫

 • Lindita Gojcaj
  Lindita Gojcaj

  Nje nga artistet qe kendon met vertet shum bukur👌👌e as nuk perdor fjal banale neper kenget e tua je met vertet kengtar sh i mir ne kuptimin e plot te fjales.Te lumt Arton

  • bowen voowy
   bowen voowy

   this is my fav song 🔥⚡️💙🧿

 • Ibo Imi
  Ibo Imi

  desole sexion d'assaut avec parole

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss

  Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti

 • Artan Artan
  Artan Artan

  Ska kang qe si behet hit perl

 • Ermir Perroj
  Ermir Perroj

  Bravo 2ton shkelqen ne xhdo keng suksese❤❤

 • Bejsal Pajaziti
  Bejsal Pajaziti

  ❤️

 • Enrik Iskurti
  Enrik Iskurti

  Q

 • Lavdie Kobuzi🥰🥰
  Lavdie Kobuzi🥰🥰

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Mike Saraft
  Mike Saraft

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Floki odsno
  Floki odsno

  Desole

 • FLORDI
  FLORDI

  algone.info/slow/video/j6-s132FpZ5ox2Q

 • Queen Queen
  Queen Queen

  Sekunda (56 )pi ku e ka fustanin ? Weiß einer Sekunde (56 )woher ihr Kleid ist ?

 • Hajrje Tahiri
  Hajrje Tahiri

  Gwjdgdjrhxhruiriroe e

 • Ptao Tom
  Ptao Tom

  this is my fav song 🔥⚡️💙🧿

 • BERISCHA
  BERISCHA

  pse me knu kongen e dikujt tjeter mbase qaq talant ???

 • Baton Zeqiri
  Baton Zeqiri

  Desole remix

 • flori 222
  flori 222

  2 ton baba je bravo shum muzik e mir

 • Aureli Topciu
  Aureli Topciu

  I madhi 2 ton

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   Je ma i miri jam fancja jote❤❤❤❤

 • Mira.hssni57
  Mira.hssni57

  2ton 👑❤🙈

 • Aldi Aldi
  Aldi Aldi

  Super ❤️

 • Joanna
  Joanna

  IN LOVE ME cdo kenge Tenden .... 🥰Thjesht Adhurim cdo kenge qe Bèn 👑

 • Nafije Bardhoshi
  Nafije Bardhoshi

  👏

 • Arlind Kulici
  Arlind Kulici

  🧸👼👼🥳🥳🌠🌠🌠🌠🌠🥳🌠🌠😂🤗😂🤗😂🤗✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

 • noizy noizy
  noizy noizy

  bravo i vetmi kengtar qe sperzihet me tjer edhe gjith kenget ka super bravo👑👑👑👑🙏🙏🙏🙏🤝🤝🤝

 • flori 222
  flori 222

  Bravo 2 ton shum muzik e mir

 • DeeJay PajTim
  DeeJay PajTim

  Ky artist meriton respekt per muziken e bukur qe ben pa fjale banale dhe ofendime.

 • Flu tdu
  Flu tdu

  Fantastik ze briland ,shum te bukra kenget e tua🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌🙏

 • Liljana Deda
  Liljana Deda

  Te gjitha kenget i ka super

 • Arlinda Duraku
  Arlinda Duraku

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡️🌟hit😍

 • MohamedR. laloe
  MohamedR. laloe

  2 TON 💪🏻👍🏻‼️

 • Hagji Vorfaj
  Hagji Vorfaj

  Je ma i miri jam fancja jote❤❤❤❤

 • opzz xsin
  opzz xsin

  Rrespekte per 2ton edhe per krejt shqiptrat ku do qe jan ju rujt zoti 🇦🇱❤

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers

  ❤❤❤❤❤❤

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers

  😘😍❤💋😍

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers

  Xx

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers

  Xxxx

  • opzz xsin
   opzz xsin

   Qdo kang eki HIT veq suksese vlla👑👊💙💙

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers

  Love this musica

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers

  Wow 😘😍❤😁

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers

  😘❤💋😁😂

 • Xhuli Mecaj
  Xhuli Mecaj

  Sepse me kujton desòlè 😂 , whatever is ok 🔥

 • Cavaliero Milano
  Cavaliero Milano

  Super artist prz respekte na qan karin tu fol vec per lek e te fort

 • Emily An
  Emily An

  Pa e degjuar akoma dihet qe do jet Hit🔥🔥🔥💣💣

 • Lorena Celaj
  Lorena Celaj

  ❤🌏

 • Lorena Celaj
  Lorena Celaj

  Gjithmone kemget e tua kane sens 🤪

 • Erk Petek
  Erk Petek

  algone.info/slow/video/jmiQzIiqiYd8zn0

 • Zef Marku
  Zef Marku

  💥💥💥💥❤🇦🇱🇦🇱

  • Zef Marku
   Zef Marku

   @Emily An hello 😉👋👋

  • Emily An
   Emily An

   Hello 👋👍👌

 • Leda Pici
  Leda Pici

  Bravissimo..

 • Linda Buzhala
  Linda Buzhala

  Super🤤😻

 • ermir mazreku
  ermir mazreku

  1% bateri snalet teli

 • gg kk
  gg kk

  Qdo kang eki HIT veq suksese vlla👑👊💙💙

 • Dario Muli
  Dario Muli

  Super 👍

 • Luli Xhaferi
  Luli Xhaferi

  Super 👏👏👏respekte 👏👏👏👏2 ton👏👏👏👏

 • xhan ssnem
  xhan ssnem

  Ti je aktorI me imir . 2 ton vazhdo keshtu 😍❤❤

 • Marsida subashi
  Marsida subashi

  Respekt e suksese kenget e tua jane 10 ore cdo dite ne veshin tim

 • Erdi zeqiri
  Erdi zeqiri

  ✌🇦🇱🔥🔥🔥🔥

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  • Your Hacked
   Your Hacked

   mir ket ntik tok edhe ktu keni me na tesh a ???

 • Valmira Uka
  Valmira Uka

  BRAVO KING JE 👑👑

 • Kim. Ronii
  Kim. Ronii

  Ma i keqi SHQIPTARI..

 • unesa uersa
  unesa uersa

  kjo eshte nje keng e bukur e krijuar nga kengetari 2 ton

 • Albina Murati
  Albina Murati

  Hello 👋👍👌

 • Zelfie Goxhuli
  Zelfie Goxhuli

  Te lumt kengetari me i mirë Respekt nga Ona

 • Ganimete Avdyli
  Ganimete Avdyli

  Vetem ti nuk shan je nje familje e respektuar

 • isaja berisa
  isaja berisa

  💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼bravo vlaqko