10 Kafshe qe Kerkuan Ndihmen e Njerezve • Fakte Interesante
08:47
159,512
Reddit
Telashet mund t`ju ndodhin kafshëve në tokë, në ujë apo edhe në qiell dhe shpesh ato vijnë tek njerëzit për të kërkuar ndihmë duke treguar shumë besim ndaj nesh. Shikojeni këtë video deri në fund dhe ju do të mahniteni.
Subscribe -@Fakte Interesante
Instagram - instagram.com/fakteinteresante.tv/
Facebook - facebook.com/FakteInteresante.tv

Komente
 • Ylli Ylli
  Ylli Ylli

  O gazetar nuk vdes ketri po ngordh nuk perdoret fjala vdes per kafshet 🤔🤔

 • fpedits
  fpedits

  Te gjith ne e kemi fajin per keto kafshët nga plastika e qe gjuajm kafshët e dini ju se edhe ato kanë zemr po sikur të ishim ne ne vendin e tyre si do ndiheshim , ne gjuajm kafshët me plumba/gura po edhe ato ndjejn dhembje😢

 • Albania Smile
  Albania Smile

  Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem .....

 • Fredi Xhixho
  Fredi Xhixho

  😭😭😭😭😭😭😭

 • eni isakaj
  eni isakaj

  Mua sme lejojn po shtepin pyll do e beja

 • Luis Carri
  Luis Carri

  Paraja nuk vlen me jetët e kafshëve 🥰🥰

 • Jason Voorhees
  Jason Voorhees

  The best video

 • Ismail Neli
  Ismail Neli

  Dhe mua më erdhi një maçok dhe e ushqeva dhe nuk më ndahet më

 • Roland Gjoni
  Roland Gjoni

  Ne note disa njerezte mire por dhe te mire

 • NeYon Laska
  NeYon Laska

  E mrekullueshme

 • Rremzi Taksi
  Rremzi Taksi

  Eshte shume bukur kur ndihmon kafshet

 • North Albania
  North Albania

  Sa e bukur me pelqen

 • Sena Hoxha
  Sena Hoxha

  😓sa keq për ato kafshë të gjora

  • Albania Smile
   Albania Smile

   Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem ....

 • Jim Jimi
  Jim Jimi

  🙏✌️

 • Abdurrahman Pergjegji
  Abdurrahman Pergjegji

  Sa gjunah🙏🙏

 • Sadik Cena
  Sadik Cena

  00l⛎⌛

 • juventus italy
  juventus italy

  Vertet 🐙oktapodi mund te njohe njerzit siq thote ky? Prsh🦧 ilir meten sali berishen🦏 e lulin 🐷do ti njohe ai patjeter!!😅😅😅

 • patrik kinezi
  patrik kinezi

  Aman na bej edhe njehere video me qen se jam i fiksuar mbas tyre

 • Klotilda Shtembari
  Klotilda Shtembari

  I rujt zoti kto lloj njerzish por edhe zot te shef po te besh mire vashdoni keshtu 😇😇😇

 • Kristaq Nushi
  Kristaq Nushi

  Sa keq më vjen kur shoh këto gjëra!

 • Albjeno Marra
  Albjeno Marra

  Kjo është vidjo ja me e bukur juaj

 • AFK Ghost
  AFK Ghost

  Je me i miri per fakte interesante 😇

 • AFRONA REXHA
  AFRONA REXHA

  Elhamdulilah o Zot qe kemi njerz me ndergjegje. Allahu ju shperbleft

  • a
   a

   Po

  • a
   a

   Bravo keshtu duhet ju lunt 😇😇😇👍👍 zoti shprebleft ❤❤❤❤❤

 • Ges Mirdita
  Ges Mirdita

  Je 11111111 vec vazhdo bravo

 • 19 98
  19 98

  🦅🇦🇱🦅🇦🇱🦅🇦🇱🦅🇦🇱🦅🇦🇱🦅

 • Greta Boduri
  Greta Boduri

  Shembuj solidarizimi per kafshet! E ç'mundet te themi per njerezit?! Bravo👏👏👏🤲

 • XHELADINI Xheladini
  XHELADINI Xheladini

  ❤❤👍👍💖👍👍

 • Drilon Luma
  Drilon Luma

  A mudesh te shash serbin pa e ba ata piiiip

 • Eduart Isha
  Eduart Isha

  😭😭

 • EL CALL OF DUTY
  EL CALL OF DUTY

  Si nuk ngordhi si leopardi qe i kishte ngecur koka te ajo si tenxhere,si merte frym???

 • Erisa Luka
  Erisa Luka

  Shume video e bukur❤

 • ItsKobiHere
  ItsKobiHere

  😍😍😍🔥🔥🔥

 • Geus Ndoj
  Geus Ndoj

  Kjo eshte videoja me e mrekullueshme

 • Isuf Tufa
  Isuf Tufa

  Bukur, shumë!

  • Fakte Shqip
   Fakte Shqip

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

 • Mario Veshi
  Mario Veshi

  Une ene shoket e mi isim tu luait deri sa degjouam nie zog te vogel ne dighuam zerin e sogut ene iste ke ni pem ene e ulem shiqir siberdem ne se pam ni maqe si iste nalt ene iste gati tou soulmouar per fat te keq zogu vdiq kur ni maqe kiste hur ke stepia jon pa e par per kio iste verpra ma engelore qe kishim ber

 • alban kuksi
  alban kuksi

  Edhe une kam shpetim nji mace se ishte duke ngordhur per buk i dhashë te haj tani jeton me mu qe 2_3 vjet

 • Edonis Lushi
  Edonis Lushi

  As 1 sekond se kom shty videon ❤️

  • Fakte Shqip
   Fakte Shqip

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).shiko videot e mia

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan

  Keto me kenaqin

 • Gjulia Xhaji
  Gjulia Xhaji

  Ne bote ka njereze te keqinj po ekzistojne edhe ata qe bejne mire😇😍

  • Albania Smile
   Albania Smile

   Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem

  • DELİBAL Anibla
   DELİBAL Anibla

   Ke te drejte por ne kete bote Ka njerez te mire

  • Johnny Jamir
   Johnny Jamir

   @Vihaan Kenzo yup, have been using flixzone for years myself :)

  • Vihaan Kenzo
   Vihaan Kenzo

   A trick: watch movies on flixzone. Been using it for watching loads of movies during the lockdown.

  • Xhemile Murati
   Xhemile Murati

   ,xzx@Fakte Shqip

 • rigels mikelanxhelo
  rigels mikelanxhelo

  Ju lumt djema bravo

 • xhuljo selimi
  xhuljo selimi

  Kjo eshte videoja me e bukur qe kam pare nga ju♥

  • Nimet Beqo
   Nimet Beqo

   @SMeka megjithatë kjo lloj Vjedhje ja vlen se i shërben edukimit të njeriut të RI ME STAN D' ARTE HAM. MERI.KAN' E ... Enaksi? !!!!!!!!!!!!!!!!

  • SMeka
   SMeka

   Sesht video e tij e ka vjedhur nag interesting facts dhe vetem e ka bere translate ne shqip

  • Fakte Shqip
   Fakte Shqip

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

 • Flori Dedej
  Flori Dedej

  ndersa ne jemi qeniet me te pashpirte

  • Fakte Shqip
   Fakte Shqip

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

 • Endrit Mhilli
  Endrit Mhilli

  Te lumte per keto video qe i hedh

  • Fakte Shqip
   Fakte Shqip

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

 • OTR DERI NFUND
  OTR DERI NFUND

  Prz na bere per te qar

  • Fakte Shqip
   Fakte Shqip

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

 • Dil Gjoka
  Dil Gjoka

  King je💖

  • Fakte Shqip
   Fakte Shqip

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

 • Flori Dedej
  Flori Dedej

  kashet jan qeniet me fisnike ne toke

 • Gani
  Gani

  bravo nish 👍

  • Gani
   Gani

   @Fakte Shqip do ta bej ma ben edhe ti mua e prek foton edhe ma ban

  • Fakte Shqip
   Fakte Shqip

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

 • Orges abdulli
  Orges abdulli

  BRAVO ❤🇦🇱⚡

  • Orges abdulli
   Orges abdulli

   @Fakte Shqip TA KAM BO EDHE ZILEN E KAM AKTIVIZU

  • Fakte Shqip
   Fakte Shqip

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

 • Leon Krasniqi
  Leon Krasniqi

  1

  • Fakte Shqip
   Fakte Shqip

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).shiko videot e mia

 • FF Loreno
  FF Loreno

  👍👍👍🤔🤔👍👍👍👍

  • Fakte Shqip
   Fakte Shqip

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).shiko videot e mia

 • THE BLOODY ALBOZ
  THE BLOODY ALBOZ

  👍👍👍🔥🔥

  • Fakte Shqip
   Fakte Shqip

   TE LUTEM ME BEJ SUSBCRIBE 💙 (ALLHU TE RUAJT).

Faqja Tjeter