Top Channel Albania

Top Channel Albania
Top Channel Albania
 

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.

Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Komente
 • Myrvete Beqaj
  Myrvete Beqaj

  Degjoje moj kete njeri te arsimuar dhe njeri i ardimuar dhe i nderuar se dhe ti si luljeta je

 • Teuta Oguz
  Teuta Oguz

  Sara e perkrah olen se jone njejta te dyjat ku eshte murati per olen asi vjen rendi muratit bile

 • Artan Ndoj
  Artan Ndoj

  Po ti bashkosh bashke gjith pushtusit pushtusi me i rrezikshem ka qen filo serbi Enver Hoxha qe i ka zhduk ADN shqiptareve nga shqiponja I ka kdhy ne lepuj te but kryengritjet nuk perkujtohen ne shqipri sepse ato ngrejn lart frymen e refoltes prandaj fundrrinat e komunizmit as nuk kan fol as nuk do flasin per kryengritje te shqiptareve kundra pushtusve fatkeqsisht demtimet me te medha ja kan ba dje koministat sot bijt e tyre ktij kombi pa zhdukjen e ktyre ndyrsirave ky komb fatkeqsisht do shkoj drejt zhdukjes jo drejt ringritjes vetem per luften kundra iItalianeve dhe Gjermaneve filitet sepse ajo mban gjalle frymen e fundrrinave te komunizmit sa Italian jan vra Rreth 450 Italian dhe 114 Gjerman vetm ne Diber jan vra mbi 7 mij Turq dhe askush nuk flet flasin vetem per nje luft ku gjithsej jan vra rredh 600 ushtare qfar lufte mund te quhet kjo por kjo ju intereson komunistave dhe per ket do flasin te tjerat shum shpejt do zhduken

 • rage mp3
  rage mp3

  Blerim mos u merr me pros....më vin keq që se kupton ..

 • Klodjan Totojani
  Klodjan Totojani

  Kjo ola esht kot fare po tall lesht me muratin

 • Myrvete Beqaj
  Myrvete Beqaj

  Ca i kini keto emisjone perzieni artistet me emer dhe vler me kete idjote ca u jepni njerzve u servirni njerez anormal mund te bejn ca jete te duan po promovimi qe u beni ju po jep shembull degjenerus duke i publikuar emisjone te peshtira

 • jaY JD
  jaY JD

  Kur i pamoralshmi te shet moral. Jeni ber te shpifur me kto emisione koti degjeneruse.

 • Enkileda Cakaj
  Enkileda Cakaj

  Ca emission leshi kush u ndjek juve

 • dolita windo
  dolita windo

  Mevlanin hesht. Ka humbur shume vlera per mua.

 • rage mp3
  rage mp3

  O çuna kaloni kohën e lirë bëni llogje se kto femra nuk janë për lidhje serioze kto i ndrrojnë dashnorët sa herë që ndrrojnë brekët .ne nga jasht i shohim më mirë .as një nuk do përfundojë në lidhje serioze ... Me lek et tuajo ato mbajnë dashnorët .

 • internet daja
  internet daja

  OOOOOOOO Produsion pse talleni me shikuesit se keni thene ka penalizimi per ato qe ikin ne mes te emisionit apo asht skenar i juaj per shikushmeri shume bajate kjo gje

 • Erza Tini
  Erza Tini

  Blerim gjelozi

 • Migi Kiki
  Migi Kiki

  Ku e keni Rinianin nje djal me karakter te fort e shum i ndershem ju a ka lene emisionin e rrugaqeve qe ju produksioni e jepni prioritet vajzave imorale qe keni ne emision dhe te detyroni te dalin çift ato djem te mir qe ju po i a hupni vlerat brravo RINIAN qe dole nga ky emision imorsl e te turpshem qe vetem vlra te njerzimit nuk ka

 • Fatmir Lame
  Fatmir Lame

  MURRIZI KA SHUM TE DREJT ,,

 • fatbianko islamaj
  fatbianko islamaj

  boikeni eshte lab delvine

 • Geti Xarbo
  Geti Xarbo

  Ikni ore injorant o butallenj ku ka deshmor i vrau enver hoxha

 • singer or song
  singer or song

  Më mirë se Mevlani këndon të pakten

 • λιθοξόος Εύβοια,
  λιθοξόος Εύβοια,

  Eni vasili,nuk behet emisioni me z,ministra ekonomik, Pse nuk moren vota partite e vogla, Sepse nje i pa pune merr asistence 50mij lek te vjetra, E paguan shteti per ti marr voten 100 mij lek,dhe ai i varferi kenaqet me dy muaj te tjere asistence per shkembim vote, Po sikur te kishte asistence 400mij lek nje i pa pune a do kishte mundesi shteti ta blinte voten, Ketu fillon vjedhja e blerja e votes,bravo Endrit Shabani

 • Gezim Kuqi
  Gezim Kuqi

  O mark mark je njeriu me i shumtuar qe ka toka

 • Elio Storietese
  Elio Storietese

  Ola te lutem shko ne klas te par je 0

 • Flutura Haxhiu
  Flutura Haxhiu

  Si ka dal Ola ktu ke pjesa plot si gjyshja tu i tregu prralla Muratit😂😂😂

 • Luli Kamberi
  Luli Kamberi

  Un mendoj se ps mund te ndryshoj shqiperine per me mir. Pik. Tani jam nje emigrant me 5 klas shkoll, 😂😂. Ne behar mbledh domate neper ara ne dimer shkund ullinj e kur kam koh te lire punoj ne ndertim, kam letra prej 25 vjetesh, doja nje grua mundesisht politikane e me nja ca miliona euro menjan. Dmth dua ta kem grua per punet e shtepis sepse lodhem ter diten ne pune. Kjo esht politik jo ju aty au iu keni 30 vjet.

 • Bosnaa Bosanceros
  Bosnaa Bosanceros

  Murati eshte Legjenddddd

 • sartv _57
  sartv _57

  Ta jep truri ty dhe shkon pergjegjse ne yjsjellsin njekihesishm dhe mer dy tre apo kater rroga dhe pa u paraqitur ic ne postin e punes yeeeee beta mashtruse se te njohim te gjith

 • Erza Tini
  Erza Tini

  Te lumt Ola 😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍🌺🌺🌺🌺🌺

 • Hiney Teen
  Hiney Teen

  Baxhell e rendomt

 • blerim likrama
  blerim likrama

  Nuk e bon fleten me erma thot .po e ban me nr si gara qensh😂😂😂😂

 • Cappo Cappoo
  Cappo Cappoo

  Rezi qenka pi ne mall ba drrase

 • Muhamet Nowotny
  Muhamet Nowotny

  O Marin Te Rujt zoti Se Po na run Historin, O Marin a Ban Me qel Ni Konto Veq per skenderbeun e krejt shiptart neper bot e Kush Me qka Ka mundsi Me dhan pare e mi rendertu Krejt kalajat e rrugt e Mej rujt si syt e ballit, Kjo asht pasuria e shiptare Jo Mej lan Mej shkatrru Armiku kshtu Ka qef Me na Pa Te shkatrrum

 • Katerina Coku
  Katerina Coku

  Duhet pytur kjo grifshe mos ka kaluar kovidin se e paska len me pasoja mashtruse bej dorheqje se keshtu ke deklaruar ska turp 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Bosnaa Bosanceros
  Bosnaa Bosanceros

  Sa mir Ola ishte i njom...

 • Denisa Dema
  Denisa Dema

  Antonela e ka zakon qe cdo djal qe eshte i drejt do vetem ta largoje. Manipulatore femer 🤨🤨

 • Blerina Abdii
  Blerina Abdii

  Si bëhet kjo Ola me kto rruza e vath si Kasandra 🤦‍♀️ sidomos me atë zërin e neveritshêm 🙄

 • Gentjana Kaja
  Gentjana Kaja

  Kur u bo dhe kjo ola si vipin mo...femer e neveritshme.

 • Lek Sul
  Lek Sul

  E mor djale. Gjithe kto ndertime te paligjshme qe shikon çdo dite ,ajo tu duk me e keqe. Uroj ta mbash perjete ate karrige dhe ate maske ne surrat

 • Naza Peci
  Naza Peci

  Ola 🤮🤮🤮🤮

 • mimo mimo
  mimo mimo

  Dhe është për të ardhur keq të mos fitojë Pano Soko po të fitojë Tom doshi.imagjino çfarë populli jemi.

 • Bosnaa Bosanceros
  Bosnaa Bosanceros

  Arijan Konomi kur i mencuri sdon me u marr vesh asht problem i madh!🙏

 • eduard kasa
  eduard kasa

  po qe e pruni kjo dhelpra arkid kte e din dhe bufi .luli esht pjes e familjes.Bravo top story qe i hap syt atyne qorrave e jo demokrateve te vertet .Se qorrat i shkojn mrapa lulit dhe servilet

 • Inna Hoxha
  Inna Hoxha

  Po shikoj melisen pas intervistes te Olsi 😂🤦‍♀️

 • Artur Ahmeti
  Artur Ahmeti

  Bravo shabani. 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

 • Guten Asenova
  Guten Asenova

  Ti ola mendin se murati do te dali me ty po harrove se cfare tha jasmina kur hyre per here te pare deshi zoti qe ma largoj nga shoqeria ja pra kjo ishte qe ti k....v hyne ne mes cdo cifti ok lexoje sindi se cfare vajze eshte ola e njeh i gjith tirana do ti dali edhe asaj fotot me nje djal qe ka jashte po bej dorim sic i dolen edhe antoneles me ish burrin

 • Cristina Ortiz
  Cristina Ortiz

  🤣🤣🤣kjo ja ngriti vlerat sindit kur kjo ola nuk i njef vlera sindi i ka sh vlera nga sjedhja e sindit ti hola je femer me e bajatur per publikun

 • Cristian Moraru
  Cristian Moraru

  Sara 0:55 salcicet i kishte sjell te holla sa mjerim o geljan ik cun king gjej goc taman se kto as per me pi 1 kafe sjn

 • Gjon MOLI
  Gjon MOLI

  Duhet qe te fitojne shqiptart jo partit politike te shqipris mjaft 30 vjet qe po fitojne veq partit pra koha te fitoje poplli me futjen ne bashkimit europjan 🙏🙏✌️✌️

 • Cristina Ortiz
  Cristina Ortiz

  Mo femer e bajatur qe kam par eshte hola turkut ni i pelqenin shalet jashte tani i Ferkon Ky

 • Teuta Oguz
  Teuta Oguz

  Olen qitne prej emisionit me shfar drejte fole kshtu sindi seshte tu bo kurgjo po kjo ishte e smut psiqikisht ola

 • Robin Hood
  Robin Hood

  Qenkan mbledh shpifsat bashke sonte 🤣🖕

 • Cristina Ortiz
  Cristina Ortiz

  Sinditeshte goc shum e mir me vlera nuk eshte si tú kontrolloje vete ti nuk e arrin dot sindin

 • Cherry Strawberry
  Cherry Strawberry

  Une e perdori hithrin per byrek per qorb per qaj por e ziej edhe langun e hithrit ja qes shamponit te flokve sepse asht shum i shendetshem per flok i mban shum te mira edhe rriten plus zbokthin e hek edhe yndyren dhe shihen shum te bukura

 • Suzana Lile
  Suzana Lile

  Blerim po behest si grate e liga . . .buhu burre jo llafazan !

 • eranda xh
  eranda xh

  Zonja OlaOla mirre veten me t mir 🤣🤣🤣🤣ti je njeri m bajat aty ktu i ke ngatrru pak mendimet e tua

 • Bere KSMS
  Bere KSMS

  Perse nuk quemi Europ 99 parat Euro nan ber kur Kosova u lirua dhe shqiprarja kishte pas emrin Europ n kohet e tjera

 • Giul mu
  Giul mu

  Keto jan flliqesirat qe na kan drejtuar ,si ka mundesi ? Kaq te dobet jemi si popull

 • B Nd
  B Nd

  Endri nese doni me i bind njerezit, mos rreshtni. Vazhdoni te ngrini çeshtjet te cilat i konsideroni te rendesishme per vendin dhe mos u dekurajoni. Takoni njerez dhe flisni me ta sic keni bere deri tani. Mos beni gabim te mos futeni ne zgjedhje lokale

 • Cristina Ortiz
  Cristina Ortiz

  Bajat je ber ti ola edhe per publikun me mir dil seda rrin aty kot ma lidhje lexoi messagget 3 publikut ok ti saher qe del me djemte nxjer shalet aty q sindi nuk e ka ber adnjeher te gjith e din orandaj dil se nuk eshte mir te rrish mo aty mi goce

 • Nertila Bakullati
  Nertila Bakullati

  Beni nje program te hajrit te knaqet populli..vetem sa per tu pispillosur e tu degjohet emri vin keta ketu

 • Ola Ceka
  Ola Ceka

  Jeni me te miret vazhdo I keshtu

 • Grisela Schumann
  Grisela Schumann

  Pika ju qe promovoni bordellizimin

 • Oserox
  Oserox

  Shko moj ola idjote shum e trash je ti nuk di as me fol qa te duhet tu pse rrin sidi ne emisjon

 • Teo Her
  Teo Her

  Ne fakt se kam par ka ca dit,dhe thash ta shoh ne ytb...sapo doli surrati ksaj me viktimizimet..dhe produksjonin qe fajson palen tj por kurr kte specjen femer antopel...e hoqa direkt..me vjen per te vjell me kte prz...prandaj jan shtu rastet gay..sps specjet si kjo po shtohen si virus 🤢🤢🤮🤮🤮🤮

 • Cristina Ortiz
  Cristina Ortiz

  Turku hapi syt te qoruan shalet qe xhvishet kjo SA e pa ftyr kjo Ben sikur e pelqen murati

 • Titanic Titan
  Titanic Titan

  Ne doren time po te ishte do zhdukja cdo kanal televiziv sepse jane sherbyesat dhe ngaterrestaret e qeverrive te pista...

 • Eni Babeni
  Eni Babeni

  1:00:18 Sara ka turp?????? 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 Sara ka turp te puthi njeriun qe ka zgjedhur?!!!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Sara ka turp te puthi!!!!!!!??? Sara paska turp te puthi njeriu qe vet eshte deklaruar!!!! Kush i beson ketij cifti, eshte i verber!!! 🤣🤣🤣

 • Suzana Lile
  Suzana Lile

  Bravo sajmiri djale I zgjuar dhe I vendosur !

 • Samsung Sam
  Samsung Sam

  Lereni o njeres te jetoj jeten e saj car halli kini me lulin jeton per qefin e saj pa taboo pa ngacmuar asnjeri juve qe e komentoni negativisht e keni zili 😉

 • Ylli Treska
  Ylli Treska

  Faleminderit z.Kryeminister qe na prezantove anen tjeter te medaljes te EDI Rames e cila ishte interesante e bukur dhe e panjohur ndryshe nga ajo qe njifnim

 • Cristina Ortiz
  Cristina Ortiz

  Hola i xhvishet djemve aty gjith takimet qe i Ben xhvishet ku kishte pa murati ashtu sindi nuk i xhvishej muratit

 • Ergys Zoto
  Ergys Zoto

  Austria, si gjithmonë e tregon veten e saj në mënyrë të vazhdueshme e të pa ndërprerë , si në fillesën e shtetit Shqipëtar, ashtu dhe sot ,

 • mon avis. Anna
  mon avis. Anna

  Ooooopaaa...

 • banga gem
  banga gem

  ky njeri te behet HORO po mekete pushtet nuk do behemi NJERZ

 • Jaguar Tech
  Jaguar Tech

  Ty vajzen ta shëroft zoti,po unë nuk jam ndakord që të ndërtohet statuja,memoriale,perkujtimore gjithë andej kujt ti tekët. Ti nëse don të ndihmojsh puplikun me punë vullnetare shko paraqitu tek bashkia sa mu dësi te kesh bëj noj mirëmbajte parku etj.

 • Suzana Kola
  Suzana Kola

  BLERIMI ME ANTONELEN DUKET QE KANE PAS KRIJU NJI PELQIM QE NE KETE RAST PER MUA NGA ANA BLERIMIT ASHT NDJENJE KURRE TI NUK MUND TE EGERSOHESH NE ATE MENYRE DHE TE KRIJOSH KONFLIKT TE VAZHDUESHEM. KJO QUHET, PUNE APO SITUATE EMOCIONALISHT E PAMBARUAR. ANTONELA E SHEH SE ME ATDHEUN NUK E KA TE SIGURT DHE BLERIMIN KERKONTE TE MBANTE SI "GOME REZERVE" AI NUK HARRON C'FAR KJO KA BA ME ATDHEUN. BLERIM DUHET TE MBAROSH PUNE EMOCIONALISHT ME ANTONELEN. ASHT FAJI JOT !!!

 • Nora Gashi
  Nora Gashi

  Takimi ma i bukur qe o ba naj her ne perputhen esht ola edhe murati bravo jeni ma te mirt

 • Evanthi Bektashi
  Evanthi Bektashi

  Po po ato ishin vota te Lsi e Pd.Keta deshtuan dhe ndihmuan Ramen duke dale ne zgjedhje.Vazhdojne ti therrasin ne emisione!!!!

 • rage mp3
  rage mp3

  Sa njerës të keq që ka kjo bot ja si vjen një dit dhe tallen me të rënët për një ideal .Sikur të bëet një lufë sot nuk duet të ngriet as një të luftojë sekush do bierë dëshmor do të tallen me të Qofsha igabuar po me sa shoim duet të bashkoehemi me pushtuesin që të nderoemi mbasvdekjes .....

 • Luan Veliu
  Luan Veliu

  O ju bandilla shkoni e beni ne shtepi revolucion se poju rrafin grat o te gjor. "Profesor"PALACO CIRCU

 • Elda Sinani
  Elda Sinani

  YEYUUEU20LLSJNXMUEUUDUIEIUUDJDJQAZSHSKJJJFYDJYRURURJHRJHRJEJJHRJHYDHHCCHFFDWQSAXCXZHHMLPOHGGJFJFHRGFHRH

  • Elda Sinani
   Elda Sinani

   SHUME TO HF

 • Ensar Bossi778
  Ensar Bossi778

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Bosnaa Bosanceros
  Bosnaa Bosanceros

  Ani situat mund te ndryshoj me kalimin e pak koheje dhe me ndryshimin e pakte te oersonalitetit Antinela